אמריקה

25 ימים מסולט לייק סיטי / משפחת ספיר


שלום רב,
חזרנו בתחילת החודש מארה''ב לאחר טיול עם קרוואן דרככם. תודה רבה!! היה פשוט 10!

הרכב חדש עם מעט מיילים, הכל נקי ומסודר ועובד ללא תקלות. היחס של סקוט מתחנת אלמונטה בסולט לייק סיטי נעים רגוע, הוא נותן הרבה מידע שקשור גם להפעלת הרכב וגם על מסלולי טיול.

טיפ קטן שתעבירו למטיילים הבאים: בתחנות השכרת הרכבים יש מאגר לא קטן של ציוד שמתאים לטיול, כלי מטבח, ציוד עזר, כיסאות מתקפלים וכו'. אפשר לקחת מה שרוצים כי במילא מחזירים בסוף הטיול (בסולט לייק סיטי הם מעבירים ציוד זה לצדקה). זה חוסך זמן בקניות של לפני הטיול וכמובן $$$.

לגבי חניונים 
• בשמורת "ארצ'ס" ביוטה יש חניון לילה אחד שמלא ברב ימות השנה וקשה למצא מקום. מה שלא מסומן במפות זה שיש לא מעט חניונים מדהימים לאורך נהר הקולורדו הצמוד לשמורה במרחק של רבע שעה נסיעה מהכניסה לשמורה ואין בעיה של מקום. הכניסה לשמורה מתאימה לשבוע כך שאין בעיה עם חניונים באזור.
• בעיר מואב הסמוכה יש מספר לא קטן של חניונים עם ובלי חיבורים לחשמל מים וביוב במחירים של 25-50$ ללילה.
• בשמורת "היילוסטון" יש מספר חניונים כאשר לשניים הגדולים ניתן להזמין מקום (רצוי הרבה זמן מראש) ובשאר אי אפשר להזמין ושם הראשון מגיע הוא הזוכה. יענו, צריך לקום ב6:00 וללכת לחפש מקום בחניון. לנו לא היתה בעיה של מקום במשך כל הזמן שהיינו בשמורה.
• במספר מקומות כתוב שרכבים מעל 30 פיט לא יכולים להכנס. הקרוואן שלנו (C25) ונכנס לכל מקום וכדאי לקחת בחשבון שאם יש משפחה של חמישה/שישה אנשים רצוי רכב כזה אחרת מפסידים דברים יפים.

משפחת ספיר מגרופית כבר ממליצה עליכם וברור שהטיול הבא שלנו יהיה דרככם.
תודה,
קרן ואסף ספיר

 

 

קבלו הצעה