יעדי טיול

יעדי טיול

קנדה

• קנדה בורכה בטונות של יופי טבעי שרק מחכה לכם שתגלו אותו. בתחום הזה אין כמעט לקנדה מתחרים, מה שהופך אותה ליעד מבוקש למטיילים מכל העולם ולמתאימה ביותר לטיול בקרוואן. אל מול השפע אדיר של אתרי טבע, פארקים לאומיים, הרים וקרחונים, חופים מדהימים ואגמים בתוליים בכמות שאין באף מקום אחר - אי אפשר שלא להתפעם!


> מערב קנדה  קרחונים ⋅ הרים ⋅ אגמי טורקיז ⋅ יערות ⋅ מפלים ⋅ דובים ⋅ איילים

רוב הטיולים במערב קנדה מתרכזים בין קלגרי במדינת אלברטה וונקובר שבקולומביה הבריטית, אזור שרובו שמורות טבע אלפיניות - ג'ספר, בנף, יוהו, קוטניי, ווטרטון, הזרועות באגמי טורקיז ומשמשות בית גידול לדובים, זאבים ובעלי קרניים גדולים. בין באנף לג'ספר עובר אחד הכבישים היפים בעולם - "דרך הקרחונים" (Icefield Parkway), שם תוכלו לטפס על קרחון אתבסקה עם רכב מיוחד. באי ונקובר נפגוש ביערות גשם עצומים לאורך חופי האוקיינוס השקט, מהם ניתן לצפות בלוייתנים, אריות ים וכלבי ים. הפעילויות מגוונות - שפע מסלולי הליכה, שיט, רכבלים, הליכה על גשרים תלויים מעל נהרות גועשים, גנים בוטניים ומוזיאונים מצויינים וגם ספורט אתגרי. הטבע במיטבו!

• תחנות השכרה: קלגרי / ונקובר / אדמונטון / וויטהורס

לדגמי קרוואנים להשכרה בקנדה

לעוד השראה ורעיונות לטיולים במערב קנדה:

טיול מצולם - עם קרוואן ברוקיס' הקנדיים

טיול מצולם - עם קרוואן באי ונקובר 


דוגמאות לטיולים במערב קנדה

מסלול טיול ברוקיס' הקנדיים

מסלול מקיף מערב קנדה 


> מזרח קנדה  חופים פראיים ⋅ צוקים ⋅ עיירות דייגים ⋅ מפרצים ⋅ לוויתנים ⋅ חיות בר 

טיולים בקרוואן במזרח קנדה

מזרח קנדה היא יעד מגוון. מצד אחד יש את אונטריו וקוויבק, בהן נמצא את הערים הגדולות הבינלאומיות, את ההשפעה הצרפתית(קוויבק סיטי ומונטריאול), את יערות עצי המייפל, מפלי הניאגרה העצומים והאגמים הציוריים היפים (במיוחד בשלכת) המציעים מסלולי הליכה ושיט פסטורלי. ויש את המחוזות האטלנטיים המרוחקים והפחות מיושבים - נובה סקוטיה, ניו ברונסוויק וניו פאונדלנד, שם בולטת המסורת הימית החזקה שנבנתה במשך השנים לאורך דרכי הסחר הימיות, תעשיית הדיג והספנות. שם נראה חופי פרא מפורצים עם צוקי ענק ומערות חבויות בסלע, איים קטנים, כפרי דייגים, מגדלורים, מצודות עתיקות ומוזיאונים ימיים מרתקים. זה המקום לשיט צפייה בבעלי חיים ימיים מכל הסוגים.

• תחנות השכרה: טורונטו, מונטריאול, הליפקס

לדגמי קרוואנים להשכרה במזרח קנדה


לעוד השראה ורעיונות לטיול במזרח קנדה:


טיול מצולם - נובה סקוטיה עם קרוואן

דוגמאות לטיולים במזרח קנדה

מסלול מטורונטו

מסלול מהליפקס

fdsdfs

קנדה היא המדינה השניה בגודלה בעולם, גודלה כשל יבשת ויש לה גבול יבשתי עם ארה"ב המשתרע על כמעט 9000 ק"מ ממזרח למערב והיא מדורגת בין המדינות ראשונות בעולם ברמת איכות החיים. בנוסף לטבע עוצר נשימה, יש בקנדה מבחר של ערים מודרניות נקיות ובטוחות שכל אחת מהן מענגת ובעלת אישיות משלה - טורונטו היא העיר הגדולה ביותר במדינה עם אוכלוסיה מגוונת ואחת הערים הרב-תרבותית ביותר בעולם, מונטריאול העיר השניה בגודלה אך ללא ספק בירת התרבות של המדינה עם מבחר עצום של מוזיאונים ופסטיבלים ואוירה אירופאית, קוויבק סיטי עיר קסומה בעלת ערכי שימור של ההיסטוריה הצרפתית, ונקובר היפה כמו גלויה שוכנת בין ים להרים, הליפקס עיר כייפית עם תרבות ימית מרשימה, קלגרי בירת הרודיאו ושער טבעי להרי הרוקי, ויקטוריה בירת קולומביה הבריטית בעלת היסטוריה אנגלית עשירה, אוטווה, עיר הבירה, ידידותית ונעימה. תושבי קנדה ידידותיים וקל להסתדר בה ולנווט. לאן שלא תסעו ההנאה מטיול בקנדה מובטחת!

מלון פיירמונט קווינבק סיטי
קוויבק סיטי

קבלו הצעה