יעדי טיול

יעדי טיול

טיולים באירופה

ס

סוד קסמה של יבשת אירופה הוא בשילוב בין מסורת, הסטוריה ותרבות של העולם העתיק לבין המודרניזציה של העולם החדש. שילוב שניכר בכל דבר והוא שמקנה לשהות בה את האוירה המיוחדת. הגבולות פתוחים וכשאתם נוסעים במוטורהום אין בעיה לעבור ממדינה למדינה באירופה, להחליף אוירה ולהינות ממיגוון של תרבויות וחוויות ככל שהזמן שלכם מאפשר. 


> הרי האלפים  אקשן בטבע ⋅ פסגות מושלגות ⋅ מפלים ⋅ אגמים ⋅ רכבלים ⋅ אומגות

שרשרת הרי האלפים באירופה

טיול בהרי האלפים קולאז' תמונות

מחפשים טיול עם נופים של גלויה והרבה אקשן בטבע? הגעתם למקום הנכון. רכס הרי האלפים העצום נוצר לפני מליוני שנים מהתקמטות קרום כדור הארץ וחוצה מדינות רבות במרכז אירופה - אוסטריה, גרמניה, שוויץ, סלובניה, צרפת, מונקו וליכטנשטיין. הדולומיטים באיטליה  וגם האלפים היולייאנים בסלובניה הם חלק מרכס האלפים. הפסגות הגבוהות מכוסות שלג תמידי ובעמקים נוצרו קרחונים שמהם נוצרים מי המפלים האדירים, המזינים את הנהרות הגדולים של אירופה - הריין, הדנובה, הרון והפו וכמובן את שפע האגמים. הנופים באלפים הם דרמטיים - כל תמונה גלויה. החורף מושך תיירות סקי והקיץ הוא הזמן לטיולים בחיק הטבע הירוק ולפעילויות מהנות באוויר ההרים הצלול שיהפכו את הטיול שלכם לחגיגה של חושים. 

קבלו עוד השראה ורעיונות לטיול במדינות האלפים:

טיול מצולם - חוויה בקרוואן ממינכן

שוויץ - טיול בתוך גלויה

סלובניה - פנינת טבע ירוקה

אוסטריה - מגרש המשחקים האלפיני

היער השחור - טיול מהאגדות

אוקטוברפסט - פסטיבל הבירה בגרמניה

מסלול פסגות ואגמים

מסלול ממינכן לאוסטריה וצפון איטליה

מכתבי מטיילים במדינות האלפים  

> הולנד  פסטורלי ⋅ פרחים ⋅ אופניים ⋅ תעלות ⋅ סכרים ⋅ טחנות רוח ⋅ כפרי דייגים

טיול בהולנד

ובאווירה רגועה יותר עברנו למדינות השפלה ובראשן הולנד. שיטחה הקטן, הנהיגה הקלה (מדינה שטוחה)  ושפע האטרקציות, הופכים אותה ליעד אידיאלי למשפחה עם ילדים ומתאים מאוד בתור טיול ראשון בקרוואן. מוזיאונים פתוחים נפלאים, עיר מיניאטורות, שיט פסטורלי בתעלות, טיולים באופניים, גני פרחים, כפרי דייגים ציוריים, סכרים ענקיים וכמובן בילוי באמסטרדם הנהדרת, לא חסר מה לעשות. אם יש לכם שבועיים מומלץ לשלב עם מדינה נוספת כמו גרמניה, בלגיה או צרפת.

קבלו עוד השראה לטיול בהולנד:

טיול בהולנד עם קרוואן

מסלול אטרקציות בהולנד בלגיה וצרפת

מכתבי מטיילים בהולנד

טירה איורב

> קרואטיה  מפלים ⋅ אגמים ⋅ חופים ⋅ מפרצים ⋅ ערים עתיקות ⋅ ארכיאולוגיה ⋅ יין

תמונות מקרואטיה

קרואטיה מהדרומיות שבמדינות אירופה, היא יעד פשוט נפלא לחופשה. יש בה שילוב של אירופאיות עם ים-תיכוניות, גם הרים טבולים בירוק וגם קו חוף שלא נגמר עם מפרצים וים טורקיז. גם שמורות טבע עם מסלולי הליכה בנוף עוצר נשימה וגם פינות חמד לתפוס שלווה בטן-גב. גם עיר בירה תוססת ומודרנית, זאגרב, וגם ערי נמל עתיקות עם שרידים רומאים וארכיאולוגיה. אפשר לטייל רק בקרואטיה ואפשר לשלב אותה עם טיול בסלובניה או באיטליה. 

קבלו עוד השראה ורעיונות לטיול בקרואטיה:

טיול מצולם - סלובניה וקרואטיה בקרוואן

מסלול ממינכן לסלובניה וקרואטיה

מכתבי מטיילים 

טירה איור


ואלה רק דוגמאות....
יש לנו להציע לכם גם קרוואנים בספרד, בצרפת, בפורטוגל, באנגליה, בסקוטלנד, באירלנד, בפולין, באיסלנד, בסקנדינביה ועוד...

כל מה שאתם רוצים לדעת על טיול בקרוואן באירופה


טיולי קרוואנים באירופה

קבלו הצעה