טיולי חבר'ה

טיולי חבר'ה

טיולי חבר׳ה או טיולי גברים


טרנד חדש במקומותינו, יותר ויותר גברים יוזמים טיולים בלי הנשים והילדים. קבוצות של חבר'ה, היוצאים לטיול בקרוואן לגברים בלבד.
מחפשים לצאת מהשיגרה וליהנות מדברים שגברים אוהבים לעשות ביחד? הגעתם למקום הנכון.

ניר (41) ושלושה חברי ילדות הגשימו חלום ישן לקראת גיל הארבעים - טיול של חודש ימים בארה״ב שכלל רכיבה על אופנועים, טיול עם קרוואן בטבע, קפיצות בנג׳י, בילוי בלאס ווגאס ועוד מלא הרפתקאות. כפי שהם מעידים: "הרגשנו את החופש וגם קצת את הרוח״.

צביקה (50), אוהד מכבי תל אביב בכדורסל. הפיינל-פור במילאנו היווה עבורו הזדמנות מצויינת לצאת לטיול בחו"ל עם כמה חברים טובים שגם היו באותו עניין. הם טסו למינכן, אספו שם את הקרוואן שהוזמן מראש וטיילו איתו בשוויץ, גרמניה וצפון איטליה וקינחו בניצחונות המסעירים של מכבי תל אביב. ״זו הייתה חוויה מעולה. בבוקר טיילנו ובערבים ישבנו בקמפינגים עם בשר על האש ובירות. בסוף זה גם יוצא הרבה יותר זול מטיול עם משפחה כי מתחלקים בהוצאות על מזון דלק ולינה".

רוני ממודיעין נסע עם שני חברים לטיול בקרוואן בסלובניה. ״ההתנתקות מהשיגרה לתקופה קצרה ממלאת מצברים. בגלל שלא תלויים בילדים, לא חייבים לצאת בשיא העונה וככה מנצלים את המחירים הזולים יחסית ואת העובדה שאין תורים וצפיפות באתרים השונים. הקרוואן איפשר לנו גמישות רבה, ושינינו את התוכנית פעמים רבות לפי החשק באופן ספונטני לחלוטין״.

שמוליק (52) מתל אביב שכר קרוואן ענק וצירף אליו ארבעה חברים לטיול במערב ארה״ב. ״בטיול שבו משתתפים רק גברים עושים הרבה יותר פעילויות אקסטרים. לדוגמא באגם פאוול, שבאריזונה גבול יוטה, שכרנו סירת מירוץ ואופנוע ים ופשוט "קרענו" אותם. היה יום שלם של אדרנלין גבוה. הנשים בדרך כלל יותר חוששות מכל מיני מצבים - אבל לנו לא היתה לנו בעיה גם לבלות לילות בקמפינג בתוך יער מבודד או בחנייה של וולמארט. חוויה מומלצת".

קבלו השראה ורעיונות לטיולים

לייעוץ, הזמנה ומידע נוסף נא התקשרו 03-6449998 או שלחו מייל [email protected]  ונחזור אליכם

קבלו הצעה