יעוץ ותכנון

יעוץ ותכנון

יעוץ ותכנון טיולים בחו"ל


טיולים זה כיף. אין אחד שלא אוהב לטייל בחו"ל. אבל כדי שטיול יהיה מוצלח צריך לדעת לתכנן אותו נכון כדי להמנע מטעויות ובזבוז זמן יקר, עצבים וכסף.  תכנון טיולים בחו"ל זה מקצוע, וזו המומחיות שלנו במוטורהום, עם נסיון וידע נצבר של כ-23 שנה בתחום. גם אם תכננתם את הטיולים שלכם עד היום בלי עזרה של אף גורם מקצועי, אנחנו מזמינים אתכם לראות איך אפשר לעשות את זה כמו שצריך.

פגישות יעוץ

בואו להיפגש 1:1 עם המומחים של מוטורהום
לא לכולנו יש זמן ללמוד חומר, לקרוא לעומק ספרי טיולים, לשבת על מפות, ללמוד את היעד ולתכנן מסלול שיתאים ללוח הזמנים ויספק את רצונותיהם של כל בני המשפחה. כשמדובר בקרוואן ובמיוחד בטיול ראשון בקרוואן, עולות וצצות שאלות רבות ולעיתים גם חששות מפני הלא נודע - איך עובדות המערכות ברכב, האם קל לתפעל אותן, האם צריך להזמין מקום בראש חניוני קמפינג, מה צריך לקחת לטיול כזה, אילו הוצאות צפויות לנו בדרך, איך להעסיק את הילדים בנסיעות, כיצד לנווט, ועוד ועוד. מנסיוננו, רבים מהלקוחות זקוקים בנוסף לקרוואן גם להשלמות - רכב רגיל, בית מלון, אטרקציות, ביטוחים, פתרונות תקשורת ועוד. אתם מוזמנים להיפגש איתנו. אנחנו כבר נדאג שהטיול שלכם יהיה מושלם.

תכנון טיול למטייל העצמאי - מסלול, רכב רגיל ובתי מלון

לא רק קרוואנים...
אנו במוטורהום בעלי נסיון רב בתכנון טיולים "מתגלגלים" בחו"ל, גם עם רכב רגיל ובתי מלון. למזמינים באמצעותנו בתי מלון - תכנון המסלול הוא חינם! ואיך המחירים? זול יותר מבוקינג.קום. צרו איתנו קשר ונתפור עבורכם את טיול החלומות.

תוכנת סלפי טורס Selfie Tours

הכלי הטוב ביותר לתכנון טיול מתגלגל
תכננו את הטיול שלהם בחו"ל ברמה יום יומית עד אחרון הפרטים. תוכלו לבחור מסלול מוכן מתוך בנק המסלולים שלנו ולערוך בו שינויים שיתאימו לטיול הפרטי שלכם, או שתוכלו לבנות טיול משלכם לגמרי מהתחלה וליצוק אליו תוכן לכל אחד מימי הטיול. תוכנת סלפי טורס היא עוד מוצר בלעדי שפותח ע"י חברת מוטורהום.

קבלו הצעה