יעדי טיול

יעדי טיול

טיולים בניו זילנד

• שני איים מרכזיים מרכיבים את אחת מהמדינות היפות בתבל. לא לחינם ניו זילנד מכונה בפי רבים גן עדן. איפה באמת תמצאו מיגוון מרהיב כזה של תופעות טבע המרוכזות ברדיוס יחסית קטן, תושבים מסבירי פנים ואפשרויות בלתי נגמרות לספורט אתגרי ?  הרי לכם יעד יחודי שכל אחד ימצא בו כיף ועניין.

> הרי געש ⋅ קרחונים ⋅ פיורדים ⋅ לווייתנים ⋅ קיווי ⋅ יערות גשם ⋅ כבשים · בנג'י

אם יש גן עדן, הוא בטח בניו זילנד. מדינה לא מאוד גדולה אך מבורכת בשלל תופעות טבע ונופים מדהימים  - פיורדים, יערות גשם עבותים, עשרות הרי געש חלקם פעילים, בפסגות קרחונים ולמרגלותיהם אגמים כחולים, גייזרים, מערות מיוחדות שהן פלאי טבע בהן מאירות תולעים זוהרות ושדות נצח בהם רועות כבשים שלוות. פשוט תמונה פסטורלית. בשל היותה מבודדת גיאוגרפית ומשום המחסור בחיות טרף, התפתחו בניו זילנד מיני בעלי חיים  ייחודיים כמו עופות שאין להם יכולת לעוף - המפורסם שבהם הוא עוף הקיווי, הסמל הלאומי. לאורך החופים ניתן לצפות בבעלי חיים ימיים רבים דולפינים, כלבי ים, אריות ים וכמחצית מאוכלוסיית הלוייתנים העולמית!  
בצד השלווה יש גם אקשן - ניו זילנד ידועה בתור בירת האקסטרים של העולם. בנג'י, טיפוס הרים, נדנדות ענק מטורפות, ראפטינג סוער וטיולים בתוך מערות, כל אלה הם רק חלק קטן ממה שתוכלו לחוות כאן.
להגיע אליה נדרשים כיומיים של טיסות ארוכות, אך המאמץ באמת משתלם. שני איים מרכיבים את המדינה היפהפיה הזו - האי הצפוני והאי הדרומי הגדול והפראי יותר וכדי לטייל בשניהם יש לעלות על מעבורת עם כלי הרכב שלכם. הגעתם כבר עד קצה העולם? הקדישו לטיול לפחות חודש אם ברצונכם לסייר בשני האיים.

קיווי הציפור הלאומית של ניו זילנד

תחנות השכרה
אי צפוני: אוקלנד
אי דרומי: כרייסצ'רץ', קווינסטאון

לדגמי קרוואנים לחצו כאן

קיווי הציפור הלאומית של ניו זילנד

לעוד השראה ורעיונות:

טיול בניו זילנד, גן עדן קרוב-רחוק

המערות הקסומות של ניו זילנד

ניו זילנד בירת האקסטרים של העולם

דוגמאות לטיולים בניו זילנד

מסלול טיול בשני האיים

מסלול באי הדרומי

סרטונים

טיפים לטיול בפסיפיק

הב

מפת שני האיים בניו זילנד עם נקודות עניין מרכזיות

קבלו הצעה