השכרת קרוואנים בחו"ל  
top_title_left.gif (1329 bytes)
עוד ביעדי טיול:
יעדי טיול
אירופה
סקנדינביה
ארצות הברית
אלסקה
קנדה
אוסטרליה
ניו זילנד
יעדי טיול

טיולים בסקנדינביה

נורבגיה, שבדיה ודנמרק הן מדינות סקנדינביה, אך בהגדרה רחבה יותר סקנדינביה היא חלק מ"המדינות הנורדיות" שכוללות גם את פינלנד ואיסלנד.
מדובר ביעדים פופולריים ביותר לטיול בקרוואן ומתאימים בעיקר לעונת הקיץ. פתרון מצוין לכל מי שרוצה לברוח מהלחות והחום הבלתי נסבל של הקיץ הישראלי.
המחיה במדינות הנורדיות יקרה וכך גם שירותי תיירות כמו בתי מלון ומסעדות. זו גם הסיבה שטיולי קרוואנים פורחים במדינות הללו כאלטרנטיבה במחיר שפוי.
נורבגיה היא היעד המרכזי אליו מומלץ להגיע כדי לחזות בנופים מהיפים בעולם -בעיקר הפיורדים המפורסמים כשגולת הכותרת היא פיורד גייראנגר, דרך הטרולים ואיי לופוטן בצפון. טיול בקרוואן ממונע מתאים במיוחד לנורבגיה, שהיא מדינה עצומה בשטחה ומרחקי הנסיעה ממקום למקום גדולים מאוד, אך יש לקחת בחשבון שכמות הזמן היא מרכיב חשוב בהצלחת הטיול ועל כן תכנון קפדני של המסלול הרבה זמן מראש הוא הכרחי. כשמדובר על טיול של עד שבועיים - נקודת ההשכרה המרכזית והמתבקשת היא אוסלו. למי שיש יותר זמן ומעוניין להוזיל את עלות שכירות הקרוואן, ניתן לשקול השכרה בשטוקהולם שבשבדיה, או לחילופין בתחנות בצפון גרמניה כמו המבורג וברלין - אך לשם כך ראוי להקדיש לפחות שלושה שבועות מלאים, בגלל ריבוי הנסיעות והמעבורות ולוותר על צפון נורבגיה. טיולים קצרים אפשריים גם בפינלנד, שבדיה, דנמרק ואיסלנד.

דוגמאות לטיולים

טיולים בסקנדינביה ובאיסלנד


סרטונים

טיול נופים מהמם בנורבגיה
טיול בקרוואן משטוקהולם לנורבגיה וחזרה

כתבות
 

סקנדינביה בקרוואן קסם צפוני
אחד היעדים הפופולריים ביותר לטיולי קרוואנים הוא נורבגיה. צאו לטיול טבע מדהים בין פיורדים מרהיבים, הרים נישאים, עמקים,יערות ועיירות קסומות מימי הביניים

איסלנד - טבע בתולי פראי ועוצמתי
איסלנד היא מדינה מכוסה קרחונים, שדות לבה ומעיינות תרמיים חמים ומבין המקומות בעלי הנופים המרשימים ביותר בעולם. טיול בקרוואן באיסלנד הוא חוויה יחודית ויוצאת דופן

עוד מידע

חניונים בסקנדינביה
תפעול קרוואן הסברים
סרטוני המחשה לקרוואן אירופאי
טיפים לטיול עם קרוואן באירופה
קישורים לתכנון טיול
פגישות יעוץ אישיות לבניית מסלול ותכנון טיול

 


 

דף הבית
צרו קשר
יעדי טיול
קרוואנים להשכרה
מבצעים וחדשות
פגישות יעוץ
למטייל העצמאי עם רכב רגיל ומלונות
מכתבי מטיילים
שירותים נוספים
תפעול ומידע כללי
חניוני קמפינג
המיוחדים שלנו
מוטורהום סרטונים
מסלולי קרוואנים
ביטוח מוטורהום
קישורים לתכנון טיול
מוטורהום "טוס וסע"
קרוואנים בתקשורת
דרושים
אודותינו
תוכנה לתכנון טיולים
בניית אתרים
סייברסרב