אמריקה

אמריקה

30 יום במערב קנדה / אורי ונורית עמית


שלום לצוות מוטורהום!
תודה על ההתעניינות ותודה על השירות. חלף חודש מאז הטיול הקסום ברוקי'ס הקנדיים ובכלל במערב קנדה.
חזרנו אמנם לשיגרה וקשה לחשוב על הטיול הזה בזמן עבר אבל זו המציאות ומה שנותר זה זיכרון מאחלה של טיול.

את הקרוואן קיבלנו בקלגרי. ההליך היה די מהיר ואדיב והופ אנחנו בדרך. ראינו כי ה"שד" לא נורא כל כך, וזה עניין של זמן להתרגל לרוחבו לאורכו ולמשקלו של הקרוואן. כבר ביום הראשון חילקנו תפקידים - נורית היא נהגת הבית ואני על הניווט.

לא אפרט כרגע את כל המסלול, אבל בעיקרון עשינו את הרוקי'ס עד ג'ספר ומשם פנינו מערבה לכיוון ה-Wells Gray Park ל-Kamloops ל-Wistler והמשכנו ל-Vancuver.חצינו במעבורת לאי וונקובר וטיילנו בפארק פסיפיק רים ובעיירות Tofino ו-Ucluelet. חזרנו שוב לוונקובר ליומיים נוספים והתחלנו לחזור לכיוון קלגרי אך דרך Hope ועמק Okanagen המדהים והיפה. המשכנו דרך Yoho Park לכיוון Lake Louise ומשם דרומה לקלגרי.

תארתי את המסלול בקצרה ואולי גם בצורה נדושה במקצת, אבל התחושה שלנו הייתה של חוויה בלתי רגילה. הנופים עוצרי הנשימה, השלג שכיסה את פסגות ההרים ובחלקו הגדול אף את מורדות ההרים, האגמים המדהימים בצבע הטורקיז של מימיהם, הפארקים המסודרים, הנקיים למופת ושבילי ההליכה המסומנים והברורים, חניוני ה-RV שברובם היו מאורגנים לחניה עם כל השירותים הנילווים ולבסוף האנשים/המטיילים שפגשנו - קנדים ואחרים, שהיה כיף לשוחח איתם ולשמוע את חוויותיהם הם. גם המלצותיהם של הוותיקים יותר, תמיד התקבלו בעניין רב.

צילמתי די הרבה תמונות. במידה ויש עניין אפרסם את חוויותינו אולי בפירוט יתר באתר של מוטורהום.
לבסוף אהבנו מאוד את בית ה"צב" שלנו. אני מאמין שעוד נפגש בהמשך.

אורי עמית
מאי-יוני 2005

קבלו הצעה