אמריקה

אמריקה

טיול קרוואנים ברוקי'ס הקנדיים - היה מדהים! / משפחת פנאן


הרכב: שתי משפחות בשני קרוואנים (דגם C25)
מספר ימי הטיול: 16 ימים
ספטמבר 2015
התחלה וסיום בקלגרי

אשמח לשתף בקצת טיפים ומקומות שאסור לפספס לדעתנו.חניון
את הטיול התחלנו בקלגרי. בלילה הראשון נשארנו ללון בקמלופס (שעה נסיעה מקלגרי, יש שם מחנה עם חיבור מלא).
למחרת המשכנו לכיוון באנף, כדאי לעלות עם הרכבל לתצפית על באנף, מומלץ במסלול מסביב לנהר מינווקה. נשארנו ללון במחנה קרוב למרכז עם חיבור מלא.  

משם המשכנו ללייק לואיז. האגם עצמו מדהים, אסור לוותר על המסלול המלא, שעולה עד ה-Tea House ועובר ב-Mirror Lake. בנוסף סופר מומלץ לעבור ב-Lake Moraine (סיבוב קצר של חצי שעה). נשארנו ללון במחנה עם חשמל בלבד, אין חיבור מלא.

מלייק לואיז המשכנו לכיוון קרחון קולומביה אייספילד. שווה בהחלט עצירה ואפילו לעשות את אטרקציית הקרחון. בחניון הלילה אין חיבורים בכלל.
בדרך מלייק לואיז כדאי לעצור ב-Bow Lake - מדהים!  משם הגענו לג׳ספר. המסלול הכי מומלץ הוא Edith Cavell. מג׳ספר ירדנו חזרה ללייק לואיז והמשכנו ליוהו YOHO. חובה לעבור ב-Emerald Lake!

אחרי יוהו המשכנו כל הדרך עד רבלסטוק. יש שם מסלול יפה שעולים הקראוון עד קצה הר רבלסטוק. נשארנו ללון במחנה של KOA, עם חיבור מלא. בדרך חזרה מרבלסטוק עצרנו ב-Glacier Park עשינו את הטרק שנקרא Abbott Ridge - ארוך אבל מדהים!!קרחון

אחרי הגליישר נסענו לפארק קוטוניי, ישנו שני לילות ברדיום הוט ספרינג במחנה עם חיבור מלא. עשינו את הטרק הארוך Kindersley Pass. טרק יפה, אבל קצת ארוך מידי.

משם חצינו את כל פארק קוטוניי עם הקראוון והתחברנו ל-Highway 1 ליד באנף.
בלילה האחרון ישנו במחנה ליד קלגרי שנקרא Calgary west campground עם חיבור מלא.

תודה, קרן

קבלו הצעה