אמריקה

חודש מניו יורק לנובה סקוטיה וניו פאונדלנד / משפחת טל


חזרנו מהטיול הגדול! היה יוצא מן הכלל.  והאוטו... לא חשבנו שיהיה כל כך טוב נוח ומהנה לגור, לנסוע, לבשל, לראות...
תודה גם על הדאגה ושיחת הטלפון שלכם ביום הראשון שלנו, כשדאגנו שההסעה לא הגיעה לקחת אותנו.

אז קודם כל על הטיול: חודש ימים במזרח קנדה הנפלאה, נובה סקוטיה וניו פאונדלנד, שני איים קנדיים. הטיול היה טיול טבע, נסיעה לאורך אגמים, נהרות, יערות ונופים ירוקים מקסימים. האפשרות לעצור בכל מקום יפה (והיו המון) עם ה"בית", להוציא את הכיסאות להכין קפה ולנשום אוויר צח, לראות טבע... זה "משהו משהו" כמו שאומרים.
נסענו בסוף העונה (ספטמבר) כך שהכבישים היו ריקים ולא הייתה בעיה למצוא מקום בחניונים.
אתרי הקמפינג הם אגדה. נמצאים תמיד במקומות הכי יפים - ביערות, לאורך נהרות או לחופי האוקיינוס (תמונות מצורפות). תמיד נקי, שקט ויפה. יש חיבורים למים, חשמל וביוב כמעט בכולם וכשאין ביוב, יש תמיד "דמפינג" מסודר כך שאין בעיה לרוקן.
פוגשים אנשים כמעט מכל העולם, ויוצרים ידידות לערב או שניים וממשיכים הלאה.

חנייה עם קרוואן ביער

מזג האוויר היה מצוין קריר ונעים. היה לנו כל כך טוב ונעים עם המוטורהום שיתכן ונעשה בעתיד טיול נוסף. האוטו היה מצוין, כמעט חדש לגמרי לא היו שום בעיות איתו. סניף מוטורהום ניו יורק היו זמינים ואדיבים כשהיינו צריכים עצות (לא ידענו איך להדליק את הגז לחימום המים).

פיקניק ליד הים עם הקרוואן

טיפים: קודם כל ההמלצה שלכם לקחת אוטו גדול (לשני אנשים) הייתה מצוינת! הרעיון של מיטה ממש שלא צריך לקפל שולחן בוקר וערב הוא מעולה (גם הגודל של המיטה והמזרון נוח מאד) והיה הרבה מקום איחסון. הזמנו ערכת מטבח, צריך לבדוק טוב טוב מה הם נותנים, כי לא קבלנו למשל קומקום. המצעים והמיטה היו נקיים וטובים. הייתי לוקחת שטיחון או מגבת לרצפה כי כשיוצאים מן המקלחת לא נעים ללכת יחף, והרבה חומר קריאה.

זהו בקיצור סיכום של טיול ארוך...
שנה טובה,
רוני ויואל טל, קרית ביאליק

קבלו הצעה