אירופה

אירופה

חבילה של קרוואן וטיסות למינכן / משפחת שרביט


לצוות מוטורהום שלום,
אמנם לא התראינו אפילו פעם ובקושי שוחחנו טלפונית, רוב התקשורת בנינו הייתה בדוא"ל אך אנו מצידנו הרגשנו שיש על מי לסמוך. היחס מצידכם היה מצוין, הייתה היענות מהירה לכל שאלה שעלתה מצידנו, והיו הרבה שאלות מפני שזו הפעם הראשונה שלנו בקרוואן. ועל כך תודה. גם העצות שישנם באתר וששלחתם לנו בדואר הועילו מאוד. אנו חושבים שאם נאמר שעל החוויה הזו אנו נחזור (טיול בקרוואן) זה אומר הכול.

מניסיוננו הדל אנו רוצים להוסיף מספר עצות לאתר
• הצוות במינכן אדיב ומנומס אך יש לקחת בחשבון שאינם מתפשרים על שום פגיעה גם קלה בקרוואן. ביום בו לקחנו את הקרוואן הזדכו שתי משפחות על הקרוואן שלהם, לאחד הייתה פגיעה קלה בפגוש ולשנייה חור קטן בגג. שתי המשפחות נאלצו לשלם את מלוא ההשתתפות העצמית ללא קשר לגודל הנזק (1000 יורו). על כן המלצתי היא שכשלוקחים את הקרוואן כדאי לשלם עבור הקטנת ההשתתפות העצמית.
• בכל מקום בו יש צורך בתמרון עדין או בנסיעה לאחור כדאי להוריד מכוון שיביט היטב במהלך התמרון. מדובר ברכב גדול כמעט כמו משאית.
• אין חובה במהלך הטיול להיכנס בכל ערב לקמפגראונד. ישנם ערבים שבהם חסכנו את הכסף וחנינו בחניונים הגדולים הקיימים ליד תחנות הדלק בדרכים או בכפר יפה שנקלע בדרכינו.
• טעות שלנו הייתה שהמסלול שבנינו היה מורכב מנסיעה של הרבה מאוד קילומטרים, במידה מסוימת הפסדנו את החוויה של לפרוש את הגגון ופשוט להסתלבט מספר שעות בחנייה ליד אגם יפה.

תודה על הכל,
משפחת שרביט מערד

קבלו הצעה