טיול ארוך

טיול ארוך

ציברו חוויות! לא נכסים...

מי מאיתנו לא חולם לפעמים לעזוב הכל, את העבודה, המסגרת, השיגרה המעיקה לעיתים, לארוז מעט חפצים ולצאת לטיול ארוך?...  אז אפשר לחלום, אבל אפשר בהחלט גם להגשים. הנה מספר משפחות ישראליות שעשו פסק זמן באמצע החיים והפכו חלום למציאות, עם עזרה קטנה מאיתנו.

חולמים לעזוב הכל ולצאת על טיול ארוך? נוכל לעזור לכם להגשים את החלום

ν
ν
ν
ν

משפחת הולנדר מסכמת טיול ארוך ומדהים בניו זילנד ואוסטרליה (עם קרוואן)  ובמזרח הרחוק, אסירי תודה על החוויות שייזכרו לתמיד ועם כמה תובנות מלאות השראה. 

צופית ואיתמר חצור חגגו 25 שנות נישואין ב-2019, הגשימו חלום  ויצאו אל "הטיול הגדול" שלא עשו אחרי הצבא, של כמעט שנה מסביב לעולם. כשהם נחושים לטרוף את החיים הם יוצאים לטרקים, מתנסים בכל החוויות, מכינים ארוחות שחיתות בקרוואן ונהנים מכל רגע. אלמלא הקורונה, הטיול היה נמשך...

משפחת פלג מקיבוץ עין המפרץ, משאירים מאחור את החורף הישראלי ויוצאים לגלות את ניו זילנד בטיול של 40 יום עם קרוואן בשם "גוליית". הם מגדירים זאת - חוויה משפחתית נפלאה שקצת קשה לחזור ממנה לשיגרה.

משפחת לרון  אחרי 10 שנים של חלומות ומעקב אחרי כל מכתב מטיילים באתר מוטורהום, הגשימה משפחת לרון את החלום ויצאה ב-2016 למסע חוויתי שכלל 80 יום עם קרוואן בניו זילנד, שלושה שבועות בתאילנד וגם רעידת אדמה אחת. אתם מוזמנים לקרוא את הבלוג שכתבו ולקבל חשק לעשות טיול גיבוש משפחתי משלכם.

משפחת קידר שיר-רז ואורן הגיעו אלינו עם חלום לטייל יחד חצי שנה עם ילדיהם בארצות הברית. למרות החששות, בזכות הרבה רצון ונחישות יצאה המשפחה לדרך וזכתה בחוויה של פעם בחיים.

משפחת כרכום מקריית טבעון שני שכירים ושלוש בנות, לוקחים לעצמם פסק זמן מהיומיום, השגרה והמחוייבויות ומעניקים לעצמם טיול נהדר, שהוא לדבריהם המתנה הטובה ביותר שיכלו להעניק לעצמם כמשפחה. 

משפחת חורש מקבלת תיאבון אחרי טיול קרוואנים ראשון וקצר יחסית שעשו ב-2010 ובמשך 3 השנים הבאות נרקם לו חלום גדול "לחרוש" את אמריקה לעומק. החלום יוצא לפועל והמשפחה יוצאת למסע מופלא של עשרה חודשים בקרוואן, מספטמבר 2013 ועד יוני 2014 במהלכו יתורו את מערב ארה"ב, מערב קנדה ומזרח ארה"ב. את סיום הטיול תכננו עם בילוי של 10 ימים בעיר הגדולה ניו יורק, אך הילדים העדיפו להישאר בקרוואן בקמפינג. 

הזוג אלמוג הגיעו אלינו עם חלום גדול לטייל בקרוואן ויצאו ממשרדינו עם תכנית מסע לחודשיים וחצי במערב ארה"ב, שיצא לפועל במאי-יולי 2012 ועלה על כל הציפיות. שלוש שנים אחר כך, הם שוב לוקחים קרוואן והפעם לטיול של חודש וחצי במזרח ארה"ב בעקבות השלכת. הטיול השלישי יצא לפועל ב-2018 והפעם בניו זילנד. ויש לנו תחושה שעוד ידם נטויה.

אתי ומיקי זמיר  מאוד אוהבים טיולים וטבע. ההתנסות הראשונה שלהם עם קרוואן היתה באוסטרליה ובזכותה התאהבו בסוג הטיול הזה, המאפשר להם את החופש בהתניידות שכל כך חשוב להם. מכאן הדרך לתכנון מסע ארוך היתה קצרה - 4 חודשים עם קרוואן בצפון אמריקה שחולק לשתי השכרות נפרדות - שלושה שבועות באלסקה ומיד אחרי כן שלושה חודשים מסיאטל שמערב לניו יורק שמזרח. בכמות החוויות שצברו אפשר רק לקנא. אתם מוזמנים לקרוא ולשאוב השראה. 

הזוג גרייבר ותינוקם טיילו חודשיים בקרוואן בארה"ב ונדבקו ב"חיידק" הטיולים.

משפחת ליפשיץ  מבאר שבע מחליטה לאחר התלבטויות רבות לצאת לטיול של חודשיים במערב ארה"ב וקנדה וחוזרת, איך לא, עם טעם של עוד... מאז הטיול הראשון הספיקו לעשות טיולים נוספים עם קרוואן - במזרח ארה"ב, בנורבגיה, ובצרפת.

משפחת צופים  לאחר טיול ראשון באירופה, התאהבו בני הזוג ברעיון, ויצאו לטיול בן שנה באמריקה בקרוואן שרכשו בעצמם. 

הזוג פרנקל התנסו בטיול קרוואנים ראשון באירופה ומאז נדבקו בחיידק הקרוואנים והמשיכו במסורת עם טיולים נוספים - טיול בסקנדינביה, טיול בן חודשיים במערב ארה"ב ומערב קנדה וטיול קרוואנים באלסקה.

גיא וחברתו שיר  אפשר לטייל בתקציב חסכוני מחוץ לשיא העונה. שני צעירים חמודים מגלים את עולם הקרוואנים ואת הכיף של הביחד, בטיול של חודשיים במערב ארה"ב באפריל-מאי 2011

משפחת בארי  הורים ושלושה ילדים (5, 9, 13), יצאו לטיול של ארוך מנובמבר 2012 עד יולי 2013 שכלל את ניו זילנד, אוסטרליה ותאילנד, מתוך זה טיילו בקרוואן כחודשיים וחצי בניו זילנד וכארבעה וחצי חודשים נוספים עם קרוואן בחוף המזרחי של אוסטרליה.

למשפחת ברקאי  יואב בן 33 ואשתו יעל התפנה חלון הזדמנויות באמצע החיים. הם גיבשו החלטה ובסוף 2009 והחליטו לצאת עם שתי הבנות הפעוטות נגה (3 וחצי) ונעמה (שנה וחצי), לטיול ארוך של חצי שנה ויותר, מתוכו חודשיים בקרוואן בניו-זילנד ועוד ארבעה חודשים בקרוואן בצד המזרחי של אוסטרליה.

משפחת בן כנען  הכוללת אבא (דידי), אמא (כנרת), הבכורה (הילה) והצעיר (עמית) טיילה בארה"ב במשך חודשיים באפריל-מאי 2009, מתוכם 23 יום בקרוואן במערב ארה"ב ועוד 18 יום בקרוואן במזרח ארה"ב.

אצל משפחת רוטנברג  מחשבה על טיול בת מצווה הפכה למסע משפחתי בן תשעה חודשים בקרוואן - כשלושה חודשים בארה"ב, שלושה חודשים נוספים באוסטרליה ולקינוח - חודשיים בניו זילנד, במהלך 2011-2010.

לירון ומאיר הרנוי  במסע בן חודשיים שחוצה את מערב אמריקה מצפון לדרום. טיול שהתחיל כטיול ירח דבש והסתיים בחוויה לכל החיים.

משפחת חצור משפחה עירונית ועסוקה עם שני ילדים, עושים הפסקה מעיסוקיהם לטובת זמן איכות עם הילדים בטיול של יותר מ-4 חודשים בצפון אמריקה.

משפחת זך שכבר הספיקה להתנסות בטיול ראשון בקרוואן באירופה, מנצלת חלון הדמנויות מזדמן באמצע החיים ומשלימה חוויות בארה"ב וקנדה בטיול מקיף ומעשיר. הילדים גדלו ושוב נוסעים עם ההורים בחופשת הפסח לטיול קרוואנים בנורבגיה. מכורים.

משפחת לונדונר-ברקוביץ' זוג הורים ותינוקת פעוטה, עוזבים הכל מאחוריהם ויוצאים למסע של שלושה וחצי חודשים בצפון אמריקה, חוצים את הרוקי'ס האמריקאים ומערב קנדה ומסיימים  בחודשיים נוספים בניו זילנד.

הזוג גרוסקופף  הם חובבי טיולים מושבעים בשנות השישים לחייהם, יוצאים ב-2006 למסע של שלושה וחצי חודשים בקרוואן באוסטרליה במסלול ה-D, ועוד שבועיים בטסמניה ברכב רגיל. שלוש שנים אחר כך הם שוב בטיול עם קרוואן באלסקה.

איתמר כהן  מטייל יחיד במסע מרתק בקמפר בן חמישה חודשים באוסטרליה, שכולו צבירת חוויות, תמונות ותובנות על החיים באוסטרליה. שנתיים לאחר מכן יצא איתמר לטיול נוסף ביבשת הדרומית.

משפחת שוב  שני הורים ושני ילדים מחליטים באומץ על על טיול בן חצי שנה באמריקה, מתוכו ארבעה חודשים בקרוואן וחודשיים ברכב רגיל. סידרת כתבות שלהם מלאה בטיפים שימושיים פורסמה באתר למטייל.

משפחת ברימה  שני אנשי הייטק מהרצליה, החליטו להגשים חלום ישן ולקחת פסק זמן עם שני ילדים קטנים יוגב בן השלוש ואדווה התינוקת ולצאת לטיול ארוך. מזג האויר ושער הדולר הכתיבו את היעד - מערב ארה"ב. איזה שלושה חודשים נפלאים. 

משפחת דורמן  שני הורים ושני ילדים קטנים לוקחים פסק זמן ממרוץ החיים ומטיילים שלושה חודשים במערב ארה"ב וקנדה בקרוואן-אוטובוס חדיש, נדבקים בחיידק הקרוואנים וחולמים על הפעם הבאה. 

משפחת שלח-ישורון  בטיול טבע מופלא ומגבש של שלושה חודשים בצפון אמריקה, מדנבר צפונה. מוזמנים לקרוא על התכנון, החיים בקרוואן והמסלול כמובן.

משפחת פורמן  יוצאת מחיפה לכבוש את אמריקה חמושה בשלוש בנות חמודות, קרוואן אחד 30 פיט בשם שומשום והרבה הומור. טיול של 182 יום בארה"ב וקנדה מתוכם 140 יום בקרוואן.

משפחת ארבל  זוג גמלאים במסע מסביב לעולם שארך 9 חודשים, מתוכם חודשיים בקרוואן באוסטרליה ועוד חודשיים עם קרוואן בארה"ב.

משפחת יפלח  מבין האפשרויות דרום אמריקה או מזרח רחוק, ההחלטה נפלה על מסע בקרוואן בארה"ב. מסע ארוך של חצי שנה התחיל בפברואר 2006, נקטע באיבו בשל ארוע משפחתי שאילץ אותם לחזור לארץ, אולם המשפחה הנחושה השלימה את החסר בקיץ 2008.

משפחת עציון  האילתית יוצאת לטיול של שלושה חודשים במערב ארה"ב עם קרוואן אוטובוס משגע, וחוזרת לארץ עם המון זכרונות שנחרתים בלב לעד. "צריך רק אומץ ואח"כ זה רץ".

משפחת שהרבני  זוג עם שתי בנות קטנות יצאו לטיול של חמישה חודשים בארה"ב וקנדה וחזרו עם תובנות אחרות על החיים. שימשו ככתבי שטח ב"למטייל" ותרמו לאתר שלנו תמונות מקסימות שצילמו.

משפחת יהלום  שני הורים וחמשת ילדיהם, החליטו לקחת פסק זמן באמצע החיים ויצאו לטיול ארוך בן שנה. ממנו 6 חודשים בארה"ב וקנדה, 3 חודשים בניו זילנד ו-3 חודשים באוסטרליה והכל בקרוואן שכור. המשפחה שימשה ככתבי שטח באתר "למטייל" ומאז הפכו למוקד עליה לרגל ולהשראה למשפחות רבות.

כג

לפגישת ייעוץ לתכנון טיול ארוך

חי

קבלו הצעה