טיול ארוך

טיול ארוך

4.5 חודשים ברחבי ארצות הברית וקנדה / משפחת חצור


הרכב: זוג הורים ושני ילדים
מספר ימי הטיול: 4.5 חודשים
מאי-ספטמבר 2006
התחלה במיאמי וסיום בלוס אנג'לס

כותבים לכם מייל קצרצר עם כמה המלצות שלנו אחרי שאנחנו בינתיים 90 יום בארה"ב למי שעושה מסלול כמו שלנו (יתכן והמסקנות לא תקפות למסלולים אחרים, זה עפ"י טעמנו האישי).

משפחת חצור

• אחרי גרנד קניוןברייסזאיוןטיטוןיילוסטון וגליישר כאשר אתה עם ילדים, אין טעם לטעמנו בביקור ברוקי'ס הקנדיים שזה בגדול אותו דבר, אולי יותר מרשים אך בהחלט יש שובע אחרי כל הפארקים האמריקאים.
• קנדה בכלל יקרה בהרבה מארצות הברית ולא נותנת ערך מוסף ממשי למי שעשה מסלול כל כך ארוך מפלורידה. לא שהיא לא יפה ומעניינת, אך התוספת השולית קטנה. כאמור מאד יקרה, פחות לבבית, שירותים בכמה רמות מתחת לשירותים האמריקאים בכל המובנים, יותר קרה ואפרורית.
• הביקור באי ונקובר, כנ"ל מאד חביב אך לא מצדיק את המחיר ושוב למי שעשה מסלול כמו שלנו. המעבר במעבורת לרכב כמו שלנו מוונקובר לנניימו הן יקרות ולטעמנו אינן מצדיקות את הביקור באי, שהוא ביותר אך כאמור, לא בטוח שמצדיק את המחיר. גם הנסיעה לטופינו ויוקלואלט נחמדה אבל המרחק גדול וצריך לקחת בחשבון שמזג האוויר שם רוב הזמן ערפילי, כמעט לא רואים כלום ובשייט הלוויתנים שהוא מאד יקר לא מבטיחים לך שתראה לויתנים, וזה כמובן תלוי בעונה. אנחנו ויתרנו על הרעיון.
• שווה לבעלי משפחות לעשות מנוי תקופתי על Six Flags ואז יש לך אטרקציות לונה פארקיות לאורך כל המסלול ללא תוספת מחיר. 2 ביקורים וכיסית את עלות הכרטיס.

ד"ש לכל הצוות,
איתמר וצופית

איתמר חצור 

קבלו הצעה