טיול ארוך

טיול ארוך

הגשמת חלום - חודשיים בקרוואן, מסיאטל ללוס אנג'לס / משפחת כרכום

בקיץ 2015 הגשמנו חלום. את חוויות הטיול במלואה ניתן למצוא בבלוג שלנו, לו קראנו "כמו בתוך קופסא". בבלוג תוכלו למצוא תיאור מפורט של הטיול, שיתוף של חוויות ותובנות משפחתיות הכתובות בהומור (עצמי) ו"טיפים" למטיילים אחרינו...

נתחיל מהסוף - תמיד תחשבו איך כן אפשר להגשים חלומות. שנינו עובדים שכירים (פקח ברשות שמורות הטבע ועובדת סוציאלית), עם יום יום עמוס המרגיש בלתי אפשרי, המון מחויבות ובעיקר- מעט זמן לקחת זמן לעצמנו.
הטיול הזה הוכיח לנו שאפשר לחלום בגדול, לתכנן ולהגשים טיול נהדר שהיה המתנה הטובה ביותר אותה יכולנו להעניק למשפחה.

אז בין יוני לאוגוסט 2015 יצאנו הורים (טבי וליאת) ושלוש בנותינו: יהלי (13), יובל (11), וגיל (7), לטיול קרוואן משפחתי של 9 שבועות, ברוקיס הקנדים ובשמורות הטבע בצפון מערב ארה"ב. הטיול היה מסע משפחתי גם כלפי חוץ - הנופים בהם עברנו, המקומות בהם ביקרנו, האנשים אותם פגשנו ובעלי החיים אותם ראינו,  וגם כלפי פנים - הדינמיקה המשפחתית ביום-יום צפוף, עמוס ולא מובן מאליו, בו חיים בתוך 27 מטרים רבועים של הקראוון שלו קראנו "בית" וגם בשם "הארווי"(RV).

הבית שלנו היה RV מדגם C30 של קרוז אמריקה, קיבלנו אותו בתחנת סיאטל (באוורט וושינגטון) והחזרנו אותו לאחר 56 לילות בתחנת לוס אנג'לס קליפורניה. סה"כ עברנו 5468 מייל, שהם 8750 ק"מ. ביקרנו במדינות:  WASHINGTON, CANADA, MONTANA, WYOMING, IDAHO, UTHA, NEVADA, CALIFORNIA.

הקרוואן שלנו היה RV מדגם C30 של קרוז אמריקה שקיבלנו בסיאטל והחזרנו בלוס אנג'לס אחרי 56 יום

אחרי הטיול נכנסנו חזרה לשגרה המטורפת והטיול המופלא כמעט ונשכח. הייתה לנו חוויה משפחתית מעולה  וטיול מדהים מהמון בחינות. קרוז אמריקה היו ממש טובים מאד ואנו ממליצים בחום על השרות שלהם. בתחנת אוורט (סיאטל וושינגטון) דאגו שנקבל רכב חדש, מודל 2015, שהיה במצב מצויין ולמעשה לא היו לנו תקלות מכניות או פנימיות בכלל לאורך כל הטיול! למעשה היה רק ארוע אחד מרגיז בלאס ואגס, שבו לא אישרו לתחנת שירות, אליה הם הפנו אותנו, להחליף לנו צמיגים ונאלצנו לבזבז יום שלם בהמתנה לאישור (שהיה ברור לכולם שיגיע). ההחזרה בתחנת לוס אנג'לס הייתה מהירה מאד, אפילו על נזק קטן שנגרם לקראוון חייבו אותנו בסכום חלקי ולא בכל דמי ההשתתפות העצמית. בכלל חברת קרוז אמריקה גדולה, פרוסה היטב גם בארה"ב וגם בקנדה, קיים מענה טלפוני 24/7 לכל עיניין ובעיה. 

תודה על העזרה והעצות הטובות ועל ההזדמנות שהענקתם לנו
אנו כבר חוסכים וחולמים על היעד הבא....

משפחת כרכום, קרית טבעון

לחצו כאן ותוכלו לקרוא מספר "טעימות" מהטיול הנפלא הזה

משקיפים על קניונלנדס יוטה

קבלו הצעה