טיול ארוך

טיול ארוך

חורשים את אמריקה / משפחת חורש


הרכב: זוג הורים וארבעה ילדים
מספר ימי הטיול בקרוואן: כמעט 300 (אבל מי סופר...)
ספטמבר 2013 עד סוף יוני 2014

היי שירלי,
אנחנו עמוק עמוק בתוך הטיול המתגלגל שלנו, סגרנו כבר 5 חודשים ועוד חמישה לפנינו (אבל מי סופר...).

את בטוח תביני - אנחנו מגשימים חלום, וכל יום יותר מדהים מקודמו. כל כך הרבה מה לראות, מקומות מדהימים לטייל, אטרקציות בלי סוף וחוויות שיספיקו לנו לחיים שלמים.

לגבי חוויית הקרוואן - כמובן שזוהי ה-חווייה של הטיול. אנחנו נהנים מכל רגע והקרוואן כבר מזמן הפך לבית לכל דבר. עד כה  נתקלנו ביחס מצויין בכל פעם שנזקקנו לעזרה מטעם החברה: בהתחלה, במעמד ההשכרה, קיבלנו קרוואן מאד רעוע וממש לא מפנק. מנהל הסניף בלוס אנג'לס התנצל עד עמקי נשמתו והבטיח לנו קרוואן חדש בסניף בסן פרנסיסקו. כמובן שהסכמנו והנסיעה ה"מיוחדת" לסן פרנסיסקו הוכיחה את עצמה כמשתלמת - קיבלנו קרוואן חדש חדש, כמעט מהניילון, מפנק מפנק.

מאז אנחנו עם אותו קרוואן, עשינו את כל הטיפולים התקופתיים הנחוצים - בכל סניף של קמפינג וורלד נתקלנו תמיד ביחס ושירות מעולים. תמיד הציעו לנו כל מיני אקסטרות על חשבון החברה ששימחו אותנו מאד.

בימים אלה אנחנו בפלורידה - דיברנו עם מנהל הסניף באורלנדו לגבי השארת הקרוואן אצלם בחניון בזמן שאנו יוצאים למקסיכו לשבוע. כמובן שאין בעיה והוא כבר הבטיח שבזמן העדרותנו הם יטפלו בקרוואן, יעשו טיפול תקופתי, החלפת צמיגים ועוד. אנחנו הרבה הרבה יותר ממרוצים. פשוט תענוג.

וקצת לגבינו: התחלנו בלוס אנג'לס, משם עלינו במהירות לרוקי'ס הקנדיים כדי להספיק לבלות שם את כל ספטמבר - מה שהתברר כהחלטה מצויינת משום שזכינו ספטמבר הכי חם מזה שנים. נהנינו מחודש שלם של שמש וחום.

אחרי הרוקי'ס נכנסנו לארהב דרך מונטנה, וויומינג והתחלנו את סיבוב הטבע סביב הרוקיס האמריקאיים - במונטנה החל לרדת גשם ומאז אנחנו כל הזמן בורחים ממזג האויר הקפוא שפוקד את ארה"ב השנה.

אחרי הילוסטון פנינו לדרום דקוטה, קולורדו ויוטה המדהימה, בה טיילנו קרוב לחודש. אחר כך התקדמנו לכיוון נבאדה - לאס וגאס ומשם לפארק ג'ושוע טרי, סן דייגו וחזרה ללוס אנג'לס לאחר השלמות פארקי שעשועים בלוס אנג'לס.

התחלנו במסענו מזרחה: אריזונה, ניו מקסיקו וטקסס הענקית בה טיילנו כמעט חודש וחצי. אח"כ טעימות מלואיזיאנה, מיסיסיפי ואלבמה ועכשיו, כאמור, פלורידה.

בהמשך מתכוונים להתחיל לטפס צפונה דרך הסמוקי'ס, וושינגטון, פנסילבניה, וכל יתר צפון המזרח. כרגע, מחכים שיתחמם שם... ונהנים מהקיץ של פלורידה.

יש לנו בלוג עם פירוט ותיאור של הטיול שלנו.

תודה רבה על כל העזרה,
נהיה בקשר,
הדר וחגי

קבלו הצעה