אירופה

אירופה

טיול בקיץ לאירופה בקרוואן? מזמינים עכשיו!

ף

  רכבים אחרונים לאוגוסט למשפחות!  

הקיץ אוטוטו כבר כאן... הזדמנות אחרונה לסגור טיול בקרוואן לחופש הגדול !!!  נופים מטריפים, אקשן עם הילדים בטבע וגם זמן בשבילכם להיות ביחד בתוך הירוק ואויר ההרים הצלול ... אז מה צריך לדעת? לפניכם מדריך קצר להזמנת קרוואן לקיץ במינכן.
בס

1. מינכן זו התחנה הפופולרית לאיסוף קרוואן.
מה משותף לטיול בקרוואן באוסטריה, בשוויץ, בסלובניה, בקרואטיה, בצפון איטליה, בחבל אלזס, ביער השחור? לכולם נקודה משותפת - התחלה במינכן.
מיקומה הנוח והמרכזי של מינכן על מפת אירופה, וכן הטיסות הישירות מישראל הפכו אותה ליעד ראשון במעלה כשמדובר בהשכרת קרוואן.
לא חייבים לטייל בגרמניה, מספר שעות נסיעה בלבד ואתם כבר במדינה אחרת. 

2. חדישות. אמינות. שירות. מינכן.
חשוב לכם שהקרוואן יהיה באיכות טובה, מתוחזק כראוי ועם גב של חברה אמינה? עם כל אלה קשה למדינות אחרות להתחרות עם גרמניה. הקרוואנים שלהם הם חדישים, רובם ממודלים עד שנתיים ומתוחזקים היטב. ומה עם השירות? גם כאן הצוות של התחנה במינכן לוקח בגדול, הם רגילים ויודעים לעבוד מול תיירים ישראלים כבר שנים רבות.

3. מחיר אטרקטיבי. 
בנוסף לכל היתרונות תשמחו לגלות שהמחיר להשכרה במינכן הוא זול יחסית לכל תחנה כמעט באירופה.

4. הזמנה מוקדמת חובה.
תחנת הקרוואנים במינכן גדולה יחסית לתחנות אחרות באירופה ומציעה מגוון יחסית גדול של דגמים, אבל המלאי בשיא העונה (יולי-אוגוסט) נגמר מהר. לכן מומלץ להזמין מוקדם ככל האפשר. מלאי הקרוואנים הגדולים למשפחות, ובעיקר של 5-6 נפשות מוגבל ביותר וכבר במרץ-אפריל קשה מאוד להשיג בכל תאריך שרוצים. 

5. מה קודם? טיסות או קרוואן?
שמירה על גמישות בתאריכים זה שם המשחק.
מצאתם טיסה ומיהרתם לכרטס, אבל אז מסתבר שאין קרוואן זמין לתאריכים שלכם? טעות נפוצה שמסתיימת ברוב המקרים בויתור מצער על הקרוואן.
אז מה כן לעשות? קודם בודקים שיש קרוואן זמין, משריינים אותו ומשריינים במקביל מקומות על הטיסה. השלב הבא הוא הזמנת הקרוואן ורק לאחר שיש אישור סוגרים את כרטיסי הטיסה בהתאמה.

        

  דגמי קרוואנים במינכן          מסלולי טיול ממינכן          דוגמאות לטיולים מנצחים ממינכן

 

קבלו הצעה