השכרת קרוואנים בחו"ל  
top_title_left.gif (1329 bytes)
עוד באמריקה:
השכרת קרוואנים באמריקה
דוגמאות לטיולים באמריקה
טיולים בדרום מערב ארה"ב
טיולים בצפון מערב ארה"ב
טיולים בצפון מזרח ארה"ב
טיולים בדרום מזרח ארה"ב
טיולים באלסקה
טיולים במערב קנדה
טיולים במזרח קנדה
טיולים ארוכים - חודשיים ומעלה
טיפים למטיילים באמריקה
מסלולים באמריקה
כתבות לפי אזורים
חניוני קמפינג באמריקה
טבע ופארקים באמריקה
אטרקציות ובילוי באמריקה
אתרי טיול מומלצים בארהב ובקנדה
סרטי המחשה אמריקה
קרוואן השנה 2018
מכתבי מטיילים באמריקה
מבצעים באמריקה
אמריקה

טיולים בקרוואן לטווח ארוך - ציברו חוויות לא נכסים !

מי מאיתנו לא חולם לפעמים לעזוב הכל, לעשות הפסקה באמצע החיים, מהעבודה, המסגרת, השיגרה המעיקה לעיתים, לארוז מעט חפצים ולצאת לטיול ארוך...?
אז אפשר לחלום, אבל אפשר בהחלט גם להגשים.
לפניכם מספר משפחות שעשו פסק זמן באמצע החיים, והפכו  חלום למציאות !

איך חוגגים 25 שנות נישואין ? צופית ואיתמר חצור מגשימים חלום ויוצאים אל "הטיול הגדול" שלא עשו אחרי הצבא, למסע של 11 חודשים מסביב לעולם כשהם נחושים לטרוף את החיים - יוצאים לטרקים, מתנסים בכל החוויות, מכינים ארוחות שחיתות בקרוואן ונהנים מכל רגע
 
משפחת לרון במסע משפחתי שכלל שלושה שבועות בתאילנד, 80 יום בקרוואןבניו זילנד וגם רעידת אדמה אחת. אתם מוזמנים לקרוא את הבלוג שלהם ולקבל חשק לעשות טיול גיבוש משפחתי משלכם

משפחת קידר שיר-רז ואורן הגיעו אלינו עם חלום לטייל יחד חצי שנה עם ילדיהם בארצות הברית. למרות החששות , בזכות הרבה רצון ונחישות יצאה המשפחה לדרך וזכתה בחוויה של פעם בחיים.

הזוג אלמוג - הגיעו למשרדינו עם חלום גדול לטייל בקרוואן ויצאו ממשרדינו עם תכנית מסע לחודשיים וחצי במערב ארה"ב, שיצא לפועל במאי-יולי 2012 ועלה על כל הציפיות,...שלוש שנים אחר כך הם שוב לוקחים קרוואן והפעם לטיול של חודש וחצי במזרח ארה"ב בעקבות השלכת. הטיול השלישי יצא לפועל ב-2018 והפעם בניו זילנד. ויש לנו תחושה שעוד ידם נטויה...

הזוג זמיר אתי ומיקי זמיר מאוד אוהבים לטייל ומאוד אוהבים טבע. לאחר שעשו טיול ראשון בקרוואן למשך של שלושה וחצי חודשים באוסטרליה התאהבו באופן הטיול המאפשר להם את סוג החופש בהתניידות שהם כה אוהבים, יצאו בני הזוג זמיר לטיול נוסף בקרוואן באלסקה ומיד לאחריו המשיכו לשלושה חודשים בארה"ב מחוף לחוף, טיול שתחילתו בסיאטל וסיומו ביו יורק. במצבור החוויות שצברו אפשר רק לקנא. אתם מוזמנים לקרוא ולשאוב השראה 

הזוג גרייבר ותינוקם טיילו חודשיים בקרוואן ונדבקו ב"חיידק" הטיולים

משפחת ליפשיץ - לאחר התלבטויות רבות יוצאת משפחת ליפשיץ מבאר שבע לטיול של חודשיים במערב ארה"ב וקנדה וחוזרת , איך לא, עם טעם של עוד

משפחת צופים - לאחר טיול ראשון באירופה, התאהבו בני הזוג ברעיון, ויצאו לטיול בן שנה באמריקה בקרוואן שרכשו בעצמם. 

הזוג פרנקל - לאחר הטיול הראשון באירופה והשני בסקנדינביה, נדבקו בני הזוג פרנקל בחיידק הקרוואנים ומאז הם שוקדים לצבור חוויות בטיולים נוספים- בסקנדינביה, טיול בן חודשיים בצפון אמריקה (ארה"ב וקנדה) וגם באלסקה.

גיא וחברתו שיר שני צעירים חמודים מגלים את הכיף של הביחד, בטיול של חודשיים במערב ארה"ב באפריל מאי 2011

משפחת בארי - הורים ושלושה ילדים (13,9,5) יצאו לטיול של מספר מנובמבר 2012 עד יולי 2013 בניו זילנד, אוסטרליה ותאילנד, מתוך זה כחודשיים וחצי בקרוואן ניו זילנד וכארבעה וחצי חודשים בקרוואן בחוף המזרחי של אוסטרליה. לכתבה

משפחת ברקאי - ליואב, בן 33, ולאשתו יעל התפנה חלון הזדמנויות באמצע החיים. הזוג גיבש החלטה והחליטו לצאת עם שתי בנותיהן הפעוטות נגה (3 וחצי) ונעמה (שנה וחצי), לחצי שנה ויותר של טיול ארוך בסוף שנת 2009, מתוכוחודשיים בקרוואן בניו-זילנד ועוד ארבעה חודשים בקרוואן בצד המזרחי של אוסטרליה.


משפחת בן כנען - הכוללת אבא - דידי, אמא- כנרת, הבכורה - הילה, הצעיר - עמית 
טיילה בארה"ב במשך חודשיים באפריל-מאי 2009, מתוכם 23 יום בקרוואן במערב ארה"ב ועוד 18 יום בקרוואן במזרח ארה"ב.

משפחת רוטנברג - מחשבה על טיול בת מצווה הפך למסע משפחתי בן כתשעה חודשים בקרוואן - כשלושה חודשים בארה"ב, שלושה חודשים באוסטרליה וחודשיים לקינוח בניו זילנד , במהלך 2011-2010.

הזוג הרנוי - מסע בן 62 יום חוצה את מערב צפון אמריקה מצפון לדרום, 
שהתחיל כטיול ירח דבש והסתיים בחוויה לכל החיים.

משפחת חצור - משפחה עירונית ועסוקה עם שני ילדים, עושים הפסקה מעיסוקיהם לטובת זמן איכות עם הילדים בטיול של יותר מ-4 חודשים בצפון אמריקה.

משפחת זך - לאחר טיול ראשון באירופה, מנצלת משפחת זך חלון הדמנויות מזדמן באמצע החיים ומשלימה חוויות בארה"ב וקנדה בטיול מקיף ומעשיר.

משפחת לונדונר- ברקוביץ'  זוג הורים ותינוקת פעוטה עוזבים הכל מאחוריהם ויוצאים למסע של שלושה וחצי חודשים בצפון אמריקה, חוצים את הרוקיס' האמריקאים ומערב קנדה ומסיימים  בחודשיים נוספים בניו זילנד.

הזוג גרוסקופף - זוג חובבי טיולים מושבעים בשנות השישים לחייהם, יוצאים למסע של שלושה וחצי חודשים בקרוואן באוסטרליה ועוד שבועיים בטסמניה ברכב רגיל.

איתמר כהן - מטייל יחיד במסע מרתק בקמפר למשך חמישה חודשים שכולו צבירת חוויות, תמונות ותובנות על החיים באוסטרליה ובניו זילנד. 

משפחת שוב - שני הורים ושני ילדים מחליטים באומץ על על טיול בן חצי שנה באמריקה, מתוכו ארבעה חודשים בקרוואן וחודשיים ברכב רגיל. סידרת כתבות שלהם מלאה בטיפים שימושיים פורסמה באתר למטייל.

משפחת ברימה - שני אנשי הייטק מהרצליה, החליטו להגשים חלום ישן ולקחת פסק זמן עם ושני ילדים קטנים ולצאת לטיול ארוך. מזג האויר ושער הדולר הכתיבו את היעד - מערב ארה"ב. שלושה חודשים של אמא, אבא, יוגב בן השלוש ואדווה התינוקת. 

משפחת דורמן - שני הורים ושני ילדים קטנים לוקחים פסק זמן של שלושה חודשים ומטיילים במערב ארה"ב וקנדה בקרוואן-אוטובוס חדיש, נדבקים בחיידק וחולמים על הפעם הבאה.

משפחת שלח-ישורון - הצטרפו לטיול טבע מופלא בן שלושה חודשים מדנוור צפונה. על התכנון, החיים בקרוואן והמסלול כמובן 

משפחת פורמן - יוצאת לכבוש את אמריקה חמושים בשלוש בנות, קרוואן אחד בשם שומשום והרבה הומור. טיול של 182 יום בארה"ב וקנדה מתוכם 140 יום בקרוואן ...


משפחת יפלח - המסע הארוך של המשפחה המונה חמש נפשות התחיל בדרום מזרח ארה"ב, בפברואר 2006 , נקטע באיבו בשל ארוע משפחתי שאילץ אותם לחזור לארץ, אולם המשפחה הנחושה השלימה את החסר בקיץ 2008 בצפון המערב.

משפחת עציון - צריך רק אומץ ואח"כ זה רץ...המשפחה האילתית יוצאת לטיול של שלושה חודשים במערב ארה"ב וחוזרת עם המון זכרונות שנחרתים בלב לעד.

משפחת אברהמי - לאחר טיול קצר באירופה בקרוואן, חוזרים בני הזוג אברהמי לקרוואן גדול יותר והפעם עם בנם הקטן, לטיול ארוך של חצי שנה לפחות בארה"ב וקנדה. איך מגשימים חלום?  אתם מוזמנים לקרוא 
בבלוג בו הם מתארים בפרוטרוט את חוויותיהם.

משפחת שהרבני - עם שתי בנות קטנות יצאה המשפחה לטיול של חמישה חודשים בצפון אמריקה, ארה"ב וקנדה, וחזרו עם תובנות אחרות על החיים. שימשו ככתבי שטח ב"למטייל" ורבות מהתמונות הנפלאות שצילמו מפארות את הכתבות באתר.

משפחת יהלום - שני הורים וחמשת ילדיהם, החליטו לקחת פסק זמן באמצע החיים ויצאו לטיול ארוך בן שנה. ממנו 6 חודשים בארה"ב וקנדה, 3 חודשים בניו זילנד ו-3 חודשים באסוסטרליה והכל בקרוואן שכור. המשפחה שימשה ככתבי שטח באתר "למטייל" וכמו כן תיעדה בהרחבה את יומן המסע שלהם באתר: www.tyul.com ומאז הפכו למוקד עליה לרגל ולעזר למשפחות רבות.

דף הבית
צרו קשר
יעדי טיול
קרוואנים להשכרה
מבצעים וחדשות
פגישות יעוץ
למטייל העצמאי עם רכב רגיל ומלונות
מכתבי מטיילים
שירותים נוספים
תפעול ומידע כללי
חניוני קמפינג
המיוחדים שלנו
מוטורהום סרטונים
מסלולי קרוואנים
ביטוח מוטורהום
קישורים לתכנון טיול
מוטורהום "טוס וסע"
קרוואנים בתקשורת
דרושים
אודותינו
תוכנה לתכנון טיולים
בניית אתרים
סייברסרב