אמריקה

אמריקה

קלגרי סטמפיד - רוח המערב


מכורים לסרטי המערב הפרוע? 
סוסים אינדיאנים וקאובויס עושים לכם את זה?

האירוע הזה הוא הכי בשבילכם!

סוס

בעיר קלגרי תוכלו לשכור את הקרוואן שלכם ולצאת לדרככם אל הפארקים המפורסמים של הרוקיס' הקנדיים. ויש עוד סיבה טובה לבקר בעיר הזו, במיוחד אם אתם מזדמנים אליה בתחילת חודש יולי - לחזות במופע רודיאו אחד לפחות בקלגרי סטמפיד! 

כל שנה מארחת העיר קלגרי במדינת אלברטה שבמערב קנדה, כמליון מבקרים מכל העולם הבאים לצפות במופע הרודיאו המפורסם בעולם  – הסטמפיד של קלגרי. בתרגום חופשי: סטמפד = דהרה. העיר השלווה לובשת אוירת קרנבל למשך כעשרה ימים של חגיגות, תחרויות רודיאו, מרוצי כרכרות וסוסים, קזינו, זיקוקי דינור, לונה פארק, דוכני אוכל, כפר אינדיאני, מרוצי קאובויז היתוליים, ומופעי מוזיקה והכל סביב תרבות הקאובויז. חוויה מובטחת למבוגרים ולילדים!
הארוע המרכזי מתקיים במרכז העיר בפארק סטמפיד ונגישים במרחק הליכה ממרכז העיר.
חנייה ניתן למצוא לעיתים ברחובות הסמוכים, אולם לבאים עם קרוואן מומלץ להזמין מקום מראש בחניוני קמפינג הקרובים ולא לסמוך על מציאת חנייה מזדמנת.
רצוי להזמין כרטיסים למופעים המרכזיים מראש. המחירים משתנים בהתאם למקומות הישיבה והיציעים השונים. מידע באתר  

 והכי חשוב במיוחד לתקופה של הפסטיבל: קרוואן מזמינים מוקדם! 


ואם כבר הגענו לקלגרי - הנה עוד כמה מקומות ששוים ביקור:
Calgary Tower - מיגדל התצפית המפורסם של העיר, מקומת הזכוכית העליונה ניתן להשקיף על כל העיר וסביבותיה. במיגדל יש מסעדה מסתובבת מקורית.
Calgary Zoo -  גן החיות הגדול ביותר בקנדה נמצא אף הוא בקלגארי, יותר נכון כשעה נסיעה ברכב ממרכז העיר. האטרקציה המרכזית היא הגן הפריהיסטורי עם תצוגת דינוזאורים השתולים במעין סביבה טבעית, מעשי ידי אדם. אטרקציה נחמדה לילדים.
Calaway Park מחפשים עוד אטרקציה לילדים בסביבה ? הפארק הזה מספק את הסחורה- קרוסלות ומתקני שעשועים שהילדים יאהבו. נמצא בחלק הדרומי של העיר.
Glenbow Museum - הקלגריים גאים במורשתם ובהסטוריה של האזור. במוזיאון גלבאו הזמן עוצר מלכת וניתן לפגוש ולהכיר את תרבות המערב של קנדה כולל תרבות האינדיאנים תושביה הקדומים.
Canada Olympic Park - כ-15 דקות נסיעה מהעיר קלגרי לכיוון בנף והרוקיס' הקנדיים, שוכן הכפר האולימפי בו התקיימה אולמפיאדת החורף בשנת 1988. תוכלו לצפות במסלולי גלישת הסקי האולימפיים ולהתנסות בעצכם. שווה ביקור. 

אלבום תמונות מקלגרי סטמפד

איצטדיון

סוס

דגל

שור

סוסים

כרכרה

אינדיאנים

חישוק

כובעים

רוכבת

ילד

אינדיאני

זיקוקים

קבלו הצעה