פסיפיק

טיול משפחתי בקרוואן בניו זילנד / משפחת גולני


אנחנו שכרנו קרוואן מאפולו בניו זילנד באוקטובר-נובמבר 2006 והתרשמנו לטובה.
האמת שבחרנו את החברה בגלל הסידור הפנימי של הקרוואן ולא התאכזבנו. גם השירות היה אדיב ביותר - נתקלנו בבעיה של נזילה בין מרכב הקרוואן לרכב והיא נפתרה באדיבות וביעילות - הפנו אותנו למוסך קרוב לעיירה בה שהינו ותיקנו את הנדרש בעוד אנחנו משייטים ומחפשים ליוויתנים...
גם כשהחזרנו את הקרוואן - הסיעו אותנו לשדה התעופה ללא עיכובים.
כשמחזירים את הקרוואן בודקים מספר דברים בעיקר אם החלון בתיקרת הרכב קיים - בדרך כלל אנשים נוסעים איתו פתוח והוא נשבר - חשוב לזכור לא לפתוח אותו בזמן נסיעה. קיבלנו עם הקרוואן מצעים, שמיכות, כריות, מגבות וכלי מטבח - הכל חדש ונקי. כנ"ל חומרי חיטוי וניקוי לשירותים אפילו מקלות כביסה. בתחנת קבלת הקרוואן מקבלים מפות וחוברת של אתרי קמפינגים.

מזג האוויר בתקופה היה כמו קיץ ניו זילנדי טיפוסי - ארבע עונות ביום. הגענו יום לפני המעבר לשעון הקיץ כך שרישמית הקיץ התחיל אבל לא בשיא העונה מה שאומר פחות תיירים פחות עומס ולא צריך להזמין מקום לכלום - לינה, אטרקציות, טרקים וכו'.

שכרנו את הקרוואן דרך חברת מוטורהום בארץ - מומלץ בחום. קיבלנו מהם מחיר טוב יותר מאשר ישירות מהחברה דרך האינטרנט. היינו שני מבוגרים ושני ילדים בני  6 ו-8.  לנו קרוואן של ארבעה הספיק - הילדים ישנו למעלה מעל תא הנהג ואנחנו במיטה שלמטה.

הכבישים בניו זילנד צרים והנהיגה בצד השני כך שרכב גדול יכול להכביד על ההתניידות. הציוד שקיבלנו בהחלט הספיק - שמיכות פוך סינטטי, ציפות, סדינים וכריות ומגבות לדעתי אין צורך לסחוב מהארץ. אם קר - יש חימום באוטו או שלובשים עוד שכבה.

הלית גולני helitgolani@yahoo.com

קבלו הצעה