פסיפיק

טיול בקרוואן בניו זילנד / בוריס לבדנקו


לצוות מוטורהום שלום,
חזרנו ישר אל תוך המירוץ של חיי היומיום.

הטיול היה מדהים, התעלה על כל הציפיות שלנו מניו זילנד. כל כך מדהים שאני לא מצליח לבחור יעד מועדף. כל דבר שעשינו שם (טיולים, סיורים, מוזיאונים, אטרקציות, אקטסרים וכו') הרגיש כמו תמורה טובה לכסף - זה לא זול, אבל החוויה שמקבלים הייתה "שווה את זה".

אני יכול לכתוב מייל שבחים על ניו זילנד מפה באורך של אלפי מילים, אך אני מניח שמה שמעניין אתכם כחברה מסחרית זה דווקא המקומות השליליים יותר. לא היו הרבה כאלו אבל ארצה לציין שניים:
• מימדי המיטה - מימדי המיטה המוצהרים בקרוואן שלקחנו הם 200*180. בפועל, צריך לרפד את המיטה לאורך דפנות הרכב מה שמקטין את המימדים האפקטיביים שלה ביותר מ-10 ס"מ. אני בטוח שלרוב זה לא מפריע אבל לאנשים גבוהים כמונו (178, 196 ס"מ) זה מהווה בעיית נוחות.
• העברה בנחיתה. היה לא ברור היכן צריך להתייצב בשדה התעופה בכרייסטצ'רץ'- לא היו הוראות קונקרטיות לגבי העברה - איזו חברה מעבירה, איפה לחכות ועוד. נקודת האיסוף לא רחוקה מהטרמינל ויש שאטל, אבל ראוי לציין הוראות ברורות יותר כדי למנוע לחץ ובלבול (ושיחות טלפון אליכם בשעות הלילה...).

עוד דבר - לפי חישוב שעשיתי יוצא שהחל מבערך 5000 ק"מ ברכב דיזל משתלם לקנות את Express Return Pack. לשלם את המס בעצמך פשוט יוצא יותר כסף, אם לחשב 30 דולר על גז ועוד 70 דולר על מיכל. לכן, מעל כמות נסיעה מסוימת, זה לא עניין של נוחות אלא ממש של חסכון כספי.

סה"כ היה מעולה, השירות של החברה שלכם מעולה וללא ספק אמליץ עליכם לכל חבר שדורש טיול קרוואנים.

בברכה,
בוריס לבדנקו
נובמבר 2017

קבלו הצעה