השכרת קרוואנים בחו"ל  
top_title_left.gif (1329 bytes)
תנאים כלליים

 תנאי השכרה רכב רגיל ניו זילנד
בתוקף עד 31 במרץ 2015

לדגמים: EL CHEAPO, JUCE BOX, GETZ, TRAVELLA, 4 WHEELA, 8 SEATA

 

כללי

ההשכרה על בסיס יומי (24 שעות)

ההזמנה היא לקטגוריה ולא למודל רכב מסוים. התמונות להמחשה בלבד

 

מינימום ימי השכרה

נדרש מינימום 3 ימים לכל השכרה, אולם לחברה הזכות לשנות את המינימום ללא הודעה מראש.

 

תנאי התשלום

ההשכרה תשולם במלואה למוטורהום ישראל לא יאוחר מ-30 יום לפני תאריך היציאה.

להשכרות שיבוצעו פחות מ-30 יום לפני היציאה נדרש תשלום מלא מיידי עם אישור ההזמנה.

התשלום בשקלים בכרטיס אשראי ישראלי (ויזה או מסטרכארד או דיינרס), או בצ'ק או במזומן לפי

שער דולר נ"ז מזומנים גבוה ביום התשלום.

תשלום עבור תוספות יבוצע ישירות בתחנת איסוף הרכב בכרטיס אשראי (נושא ריבית) או במזומן

בדולר נ"ז.

 

דמי בטחון

על השוכר להפקיד בתחנה דמי בטחון (עירבון) בעת קבלת הרכב בכרטיס אשראי בינלאומי בלבד . חברת ההשכרה מקבלת כרטיסי אשראי מסוג Visa /MasterCard / American Express . המחאות ומזומן לא יתקבלו.
כרטיס האשראי לא יחויב בפועל, אלא יילקח פרינט של הכרטיס עם אישור מחברת כרטיסי האשראי שמגביל את המסגרת.

כרטיס האשראי שישמש לצורך דמי הביטחון חייב להיות של השוכר.

בעל הכרטיס חייב להיות נוכח בעת החתימה על החוזה ולחתום על דמי הביטחון.

בעל הכרטיס ייחשב כשוכר לכל דבר והוא האחראי בפני חברת ההשכרה.

דמי הביטחון יוחזרו ללקוח במלואם (בד"כ עד 15 ימי עבודה) במידה והרכב הוחזר בזמן, למקום שנקבע, נקי מבפנים וללא נזקים ועם מכל דלק מלא.

במידה ונגרם נזק לרכב בתקופת ההשכרה, ישמשו דמי הביטחון לכיסוי עלות הנזק עד לגובה ההשתתפות העצמית. אולם במידה והשוכר הפר את התנאים, החברה רשאית לגבות מעבר לסכום דמי הביטחון כדי לכסות את הנזק.

 

כרטיסי אשראי

חברת ההשכרה המקומית מכבדת כרטיסי אשראי בינלאומיים מסוג: ויזה, מסטרכארד ואמריקן אקספרס, אולם גובה תוספת (2%  לויזה ומסטרכארד ו-4% לאמריקן אקספרס)

החיוב בכרטיסי אשראי מתבצע בדולר ניו זילנד והחברה אינה אחראית לשינויים שעשויים להיגרם כתוצאה משינויים בשערי המטבעות או מהבדלים בשערים הנגבים באמצעות חברות האשראי.

 

דמי שינוי

שינוי ראשון לא כרוך בקנס. כל שינוי נוסף (שני והלאה) יגרור קנס בסך 35$ נ"ז לכל שינוי.

 

דמי ביטול

ביטול הזמנה 25 יום או יותר לפני יום איסוף הרכב – 100$ נ"ז
ביטול הזמנה 10-24 יום לפני יום איסוף הרכב – 20% מסך ההזמנה
ביטול הזמנה 2-9 לפני יום איסוף הרכב – 50% מסך ההזמנה
ביטול פחות מיומיים לפני יום איסוף הרכב או אי הגעה – 85% מסך ההזמנה
בכל מקרה של ביטול הזמנה ייגבו דמי טיפול בסך  100$נ"ז בנוסף לדמי הביטול.
ביטול הזמנה ייעשה בכתב בלבד ובשעות פעילות משרדי מוטורהום ישראל.

  

שעות פעילות המשרדים

אוקלנד העיר  - שני עד ראשון מ-08:00-17:00

אוקלנד שדה התעופה - שני עד ראשון מ-08:00:-18:00

וולינגטון העיר - שני עד שישי  מ-08-17:00, שבת וראשון 09:00-17:00

כריסצ'רץ שדה התעופה - שני עד שישי  מ-:08:00-18:00, שבת וראשון 08:00-17:00

קווינסטאון שדה התעופה - שני עד שישי  מ-08:00-17:30, שבת וראשון 08:30-17:30

דנידן שדה התעופה - שני עד שישי  מ-:08:00-18:00, שבת וראשון 09:00-17:00

 

מידע נוסף על תחנות ההשכרה:

 

אוקלנד העיר

התחנה בעיר אוקלנד מאפשרת לקבל הסעה חינם ממרכז העיר אוקלנד, בימים שני-ראשון בשעות:09:00 , 10:00, 11:00 ו- 12:00 .מספר המקומות מוגבל, לכן יש להזמין את ההסעה מראש.

 איסוף הרכב אפשרי בשעות פעילות המשרד ועד 16:30 בלבד.

 ניתן להחזיר את הרכב מחוץ לשעות פעילות המשרד - במקרה זה על הלקוח לוודא כי מיכל הדלק

 ברכב מלא ועליו לחנות את הרכב ב-Ronayane St מחוץ למשרדי חברת Jucy, לנעול את הרכב

 ולהשליך את המפתח בצינור הממוקם בצידו של הקיר הסגול. יתכן כי החניה ברחוב תצריך תשלום.

 

 אוקלנד שדה התעופה

אין הסעות ממרכז העיר ואליה. 

איסוף הרכב והחזרתו אפשרי בשעות פעילות המשרד בלבד (שני עד ראשון מ-08:00:-18:00).

לקוחות המגיעים לשדה התעופה של אוקלנד, מתבקשים ליצור קשר טלפוני למספר0800-399736   (מספר חינם) או לטלפון 64-9-3744360 , ע"מ לארגן את השאטל לתחנת האיסוף. השאטל האחרון יוצא 30 דקות לפני שעת סגירת התחנה. ניתן לאסוף את הרכב עד השעה 17:30.

החזרת הרכב תתבצע לסניף ומשם יועברו הלקוחות בשאטל לשדה התעופה בזמן פעילות המשרד.

איסוף והחזרה מחוץ לשעות הפעילות: ניתן לאסוף את הרכב מחוץ לשעות פעילות הסניף בתוספת של 30 דולר נ"ז ועלות החניה. יש לבקש מראש ולקבל אישור עבור שירות זה. יש למלא טופס רישום מוקדם , שמהווה חוזה בין הלקוח לחברת Jucy, לפחות 48 שעות לפני האיסוף. לקוחות המגיעים לשדה התעופה של אוקלנד מחוץ לשעות הפעילות מתבקשים לפנות ל- I-Site visitor Centre בטרמינל של שדה התעופה הבינלאומי, ליד שערים 11 ו-12, שם תמתין להם מעטפה עם מפתח הרכב וכרטיס החניה. הרכב יחנה  באזור החניה לטווח הקצר. על הלקוחות לשלם את דמי החניה ביציאה. שימו לב שמשרדי I-Site visitor Centre בטרמינל של שדה התעופה הבינלאומי סגורים בין 01:30-05:00 בחורף (בין ה-1/5 עד ה-30/11(, ולפיכך האיסוף בשעות האלו בחורף אינו אפשרי.

ניתן להחזיר את הרכב מחוץ לשעות פעילות המשרד בסניף הממוקם 1.5 ק"מ משדה התעופה. יש לוודא כי מיכל הדלק מלא, ולרוקן את הרכב מהחפצים האישיים. יש להחנות את הרכב באחת מהחניות האלכסוניות מימין לבניין Jucy . יש לנעול את הרכב ולשים את המפתח בתיבת הברזל המורכבת על קיר הבניין. על הלקוחות לחזור בכוחות עצמם לשדה התעופה.

 

וולינגטון

אין הסעות ממרכז העיר ואליה.

איסוף הרכב והחזרתו אפשריים בשעות פעילות המשרד בלבד (שני עד שישי  מ-08-17:00, שבת וראשון 09:00-17:00).

לקוחות המגיעים לשדה התעופה של וולינגטון, מתבקשים ליצור קשר טלפוני למספר 0800-399736   (מספר חינם) או לטלפון 64-9-3744360 , ע"מ לארגן את השאטל לתחנת האיסוף. השאטל האחרון יוצא 30 דקות לפני שעת הסגירה. ניתן לאסוף את הרכב עד השעה 16:30. 

החזרת הרכב תתבצע לסניף , ומשם יועברו הלקוחות בשאטל לשדה התעופה בזמן פעילות המשרד.

לא ניתן לאסוף את הרכב מחוץ לשעות פעילות המשרד, אולם ניתן להחזיר את הרכב מחוץ לשעות הפעילות. במקרה כזה יש להחנות את הרכב במגרש של Jucy , ולשים לב שלא חוסמים את השערים. יש לוודא כי מיכל הדלק מלא, ולרוקן את הרכב מהחפצים האישיים. לאחר מכן לנעול את הרכב, ולשים את המפתחות בתיבה, הממוקמת על דלת הכניסה הראשית של הבניין. על הלקוחות לחזור באופן עצמאי לשדה התעופה (כ-3 ק"מ).

 

קרייסצ'רץ'

אין הסעות ממרכז העיר ואליה.

איסוף הרכב והחזרתו אפשרי בשעות פעילות המשרד בלבד (שני עד שישי 08:00-18:00, שבת וראשון 08:00-17:00). 

לקוחות המגיעים לשדה התעופה של קריסצ'רץ', מתבקשים ליצור קשר טלפוני למספר 0800-399736   (מספר חינם) או לטלפון 64-9-3744360 , ע"מ לארגן את השאטל לתחנת האיסוף. השאטל האחרון יוצא 30 דקות לפני שעת הסגירה. 

ניתן לאסוף את הרכב עד לחצי שעה לפני שעת הסגירה. 

החזרת הרכב תתבצע לסניף, ומשם יועברו הלקוחות בשאטל לשדה התעופה בזמן פעילות המשרד. 

איסוף והחזרה מחוץ לשעות הפעילות: 
ניתן לאסוף את הרכב מחוץ לשעות פעילות הסניף בתוספת של 30 דולר נ"ז. יש לבקש מראש ולקבל אישור עבור שירות זה. יש למלא טופס רישום מוקדם , שמהווה חוזה בין הלקוח לחברת Jucy, לפחות 48 שעות לפני האיסוף. לקוחות המגיעים לשדה התעופה של קרייסצ'רץ מחוץ לשעות הפעילות, מתבקשים להגיע באופן עצמאי לסניף החברה (2 ק"מ משדה התעופה). בצד ימין של הבניין ממוקמים תיבות עם מפתחות הרכבים. רשימה של שמות המשפחה תפנה למספר התיבה. ע"מ לפתוח את התיבה, יש להקיש את 4 הספרות האחרונות של מספר ההזמנה ב-Jucy (לדוגמא אם מספר ההזמנה הוא U-100103 אז מספר התיבה יהיה 0103).

ניתן להחזיר את הרכב מחוץ לשעות פעילות המשרד בסניף הממוקם 2 ק"מ משדה התעופה. יש להחנות את הרכב באחד מהמקומות המסומנים להחזרה בצד ימין כשנכנסים בכביש הגישה לתחנה, לוודא כי מיכל הדלק מלא, ולרוקן את החפצים האישיים, לנעול את הרכב ולשים את המפתח במיכל המתכת על הקיר בכניסה הראשית. ההגעה לשדה התעופה הינה עצמאית.

 

קווינסטאון

לקוחות המגיעים לשדה התעופה של קווינסטאון, מתבקשים להגיע לדוכן הירוק סגול של JUCY באולם הנוסעים המגיעים. הסניף מאפשר איסוף ממרכז העיר באמצעות שאטל שמתבצע יום יום בשעות 10:00, 12:00 , 15:00.מכיוון שמספר המקומות מוגבל יש להזמין את ההסעה מראש. 

התחנה פועלת בימים  שני עד שישי  מ-08:00-17:30, שבת וראשון 08:30-17:30 . ניתן לאסוף את הרכב עד השעה 17:00 לכל המאוחר.

לאלו שמחזרים את הרכב בשדה התעופה של קווינסטאון, יש להגיע למגרש החנייה של JUCY , הממוקם בקצה הכביש המעגלי של שדה התעופה. יש לעקוב אחרי השילוט ליציאה של שדה התעופה ולא השילוט של החזרת רכב שכור. יש  לוודא כי מיכל הדלק מלא, ולרוקן את החפצים האישיים, לנעול את הרכב ולהחזיר את המפתח בדלפק JUCY שבתוך שדה התעופה 

לא ניתן לאסוף או להחזיר רכבים מחוץ לשעות פעילות המשרד בשדה התעופה קווינסטאון !

 

דנידן 

הסניף אינו מציע שירות הסעות ממרכז העיר. 

שעות פעילות הסניף בשדה התעופה של דנידן  - שני עד שישי  08:00-18:00, שבת וראשון 09:00-17:00.

ע"מ לאסוף את הרכב יש לעקוב אחרי השלטים המסמנים את דלפקי חברות השכרת הרכב, לצאת מבניין הטרמינל העיקרי, לפנות שמאלה לבניין הסמוך, שם ממוקם הדלפק של JUCY. אם הדלפק אינו מאויש, יש לגשת למגרש  של JUCY המסומן בירוק וסגול שנמצא ליד בניין חברות השכרת הרכב. ניתן לאסוף את הרכב עד השעה 17:30 

החזרת הרכב בדנידן - יש לנסוע לאזור החנייה של חברות השכרת הרכב, ולחנות את הרכב באזור הממוקם ממול למוסך הירוק סגול של JUCY. יש  לוודא כי מיכל הדלק מלא, ולרוקן את החפצים האישיים, לנעול את הרכב ולהחזיר את המפתח בדלפק JUCY שנמצא בבניין חברות השכרת הרכב ליד טרמינל שדה התעופה.

איסוף והחזרה מחוץ לשעות הפעילות:
ניתן לאסוף את הרכב מחוץ לשעות פעילות הסניף. יש לבקש מראש ולקבל אישור עבור שירות זה.יש למלא טופס רישום מוקדם, שמהווה חוזה בין הלקוח לחברת
Jucy, לפחות 48 שעות לפני האיסוף.

ע"מ לאסוף את הרכב יש לעקוב אחרי השלטים המסמנים את דלפקי חברות השכרת הרכב, לצאת מבניין הטרמינל העיקרי, לפנות שמאלה לבניין הסמוך, שם ממוקם הדלפק של JUCY, יש לגשת למגרש של JUCY המסומן בירוק וסגול שנמצא ליד בניין חברות השכרת הרכב. במקום מצויות תיבות נעולות עם המפתחות על הקיר השמאלי. רשימה שמית של שמות המשפחה תצביע על מספר התיבה בו נמצא המפתח.על מנת לפתוח את התיבה, יש להקיש את 4 הספרות האחרונות של מספר ההזמנה ב-JUCY  (לדוגמא אם מספר ההזמנה הוא U-100103 אז מספר התיבה יהיה 0103).

ניתן להחזיר את הרכב מחוץ לשעות פעילות המשרד רק בשעות בהן שדה התעופה פתוח.יש לנסוע לאזור מגרשי החנייה של חברות השכרת הרכב, לחנות את הרכב באחד המקומות ממול למוסך הירוק סגול של JUCY לוודא כי מיכל הדלק מלא, לרוקן את החפצים האישיים, לנעול את הרכב ולשים את המפתח במיכל החזרת הרכב שנמצא בדלפק JUCY , שממוקם בבנין החזרת רכב שכור ליד הטרמינל.

 

רישיון נהיגה וגיל נהג

נדרש רישיון נהיגה. במידה ורישיון הנהיגה אינו באנגלית , נדרש רישיון נהיגה בינלאומי או תרגום

רשמי של רישיון הנהיגה. גיל המינימום 18.

 

בעיות מכאניות  ותאונות

כל  החלפת חלקים מכאניים, תאונות או תקלות ברכב מחייבות דיווח מיידי ל-JUCY בהקדם האפשרי ותוך 24 שעות , ע"מ לאפשר ל-JUCY  אפשרות לפתור את הבעיה בזמן תקופת השכירות.

 

הגבלות תנועה

חל איסור לנוע בדרכים הבאות:

Skippers Road (Queenstown)

Ninety Mile Beach (Northland)

Ball Hut Road (Mt Cook)

כל הביטוחים בטלים , במקרה של נהיגה באזורים אלו.

 

תביעות ביטוחית

כל תביעה ביטוחית כרוכה בדמי טיפול  של 75 $נ"ז, בלי קשר  לסוג הביטוח שנרכש.

 

החזרת הרכב

יש להחזיר את הרכבים עם מיכל דלק מלא, מיכל גז מלא (במידה ויש)

הזמנת מעבורות
במידה והלקוח הזמין מעבורת באמצעות חברת ההשכרה - התשלום עבור המעבורת ייגבה במלואו ביום איסוף הרכב בתחנה.

 

קנסות תנועה וחנייה

על כל קנס על הפרות תנועה, חניה כבישי אגרה וכו' , יתווספו דמי טיפול של החברה.

עישון
העישון אסור בכל הרכבים או סביבם  למפרים צפוי קנס בגובה 250$ נ"ז.


בעלי חיים

חל איסור להסיע ו/או להכניס בעלי חיים לרכב, למעט כלבי נחייה. המפרים צפויים לשלם דמי ניקיון עד 250 דולר נ"ז

 

כללי
ההזמנה היא לא לדגם מסוים אלא לקטגוריה. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

 

חשוב לדעת:
תפקידה של מוטורהום ישראל הוא לקשר בין השוכר לבין ספק הרכב. התקשרות השוכר עם מוטורהום ישראל היא לשם יעוץ והזמנת הרכב מספק הרכב בארץ היעד. בעת לקיחת הרכב חותם השוכר חוזה חדש עם ספק הרכב וזהו החוזה המחייב. ספק הרכב הינו האחראי הבלעדי לביצועה התקין של ההזמנה. עם זאת מוטורהום ישראל תשתדל לסייע במתן פתרון במקרה של תקלה או בעיה שהשוכר לא הצליח להתגבר עליה. מוטורהום ישראל אינה שלוחה של ספק הרכב ועל כן אינה הכתובת לתביעות כנגד ספק הרכב. מקום השיפוט בין השוכר לספק יהיה בארץ היעד ובהתאם לחוזה שנחתם בין השוכר לספק הרכב. 

דף הבית
צרו קשר
יעדי טיול
קרוואנים להשכרה
מבצעים וחדשות
פגישות יעוץ
למטייל העצמאי עם רכב רגיל ומלונות
מכתבי מטיילים
שירותים נוספים
תפעול ומידע כללי
חניוני קמפינג
המיוחדים שלנו
מוטורהום סרטונים
מסלולי קרוואנים
ביטוח מוטורהום
קישורים לתכנון טיול
מוטורהום "טוס וסע"
קרוואנים בתקשורת
דרושים
אודותינו
תוכנה לתכנון טיולים
בניית אתרים
סייברסרב