השכרת קרוואנים בחו"ל  
top_title_left.gif (1329 bytes)
מבצעים בפסיפיק
רשימת המומלצים לנוסעים לאוסטרליה וניו זילנד

מדריכי לונלי פלנט נכתבים בידי מומחים שחוקרים לעומק כל יעד שבו הם מבקרים. המהדורה המעודכנת שלפניכם גדושה מידע מדויק, שימושי ואמין, שיאפשר לכם להפיק את המרב מטיולכם. 

ניו זילנד - המדריך המקיף של הלונלי פלנט
הספר המקיף ביותר לניו זילנד.
מחברי לונלי פלנט דילגו בין האיים בבֵּיי אֹוף איילֶנדס, ספגו את תרבותם העשירה של המאורים ברוֹטוּרוֹאָה, חתרו בקיאקים במפרציו הבתוליים של הפארק הלאומי אֵייבֶּל טֶזמֶן, שטו במימיו של מצר מילפורד המרהיב - והגיעו לכל חור אפשרי בניו זילנד. המחקר המעמיק שלהם הוא שהפך מדריך זה למפתח לטיול המוצלח ביותר בניו זילנד.
המדריך כולל בין השאר: סקירה על פינות־חמד נסתרות וכל מוקדי העניין שאסור להחמיץ, פעילויות והרפתאות מכל הסוגים מסנפלינג ועד זוֹרבּינג, כסף ועלויות, התרבות המאורית, חוויות קולינריות מומלצות, פארקים לאומיים, אוקלנד, בֵּיי אוֹף אָיילָנדס, מערות וָוייטוֹמוֹ,
רוֹטוּרוֹאָה, וולינגטון, היקבים של מחוז מרלבורו, צפייה בלוויתנים בקָייקוֹאוּרָה, הקרחונים של החוף המערבי, כרייסטצ'רץ' ,קווינסטאון ,מצר מילפורד, טיפים לנהיגה בטוחה, אינדקס ירוק ייחודי לטיול ידידותי לסביבה.
15% הנחה ללקוחות מוטורהום לרכישה

אוסטרליה - המדריך המקיף של הלונלי פלנט
הספר המקיף ביותר על אוסטרליה בעברית. כולל כיסוי מלא של היבשת: הערים התוססות לאורך החוף, הטרקים באאוטבק, וגם כל מה שביניהם , אטלס מפות 61 עמודים של מפות צבעוניות שיעזרו לכם לנווט את דרככם בכבישים הראשיים וגם הצדדיים , אינדקס ירוק ייחודי לטיול ידידותי לסביבה.
איש לא מכיר את אוסטרליה כמו אנשי לונלי פלנט... אחרי הכל, הם גרים כאן ומכירים את חופי הגלישה הכי טובים בסידני, יודעים היכן מגישים את הקפה המשובח ביותר ברחובות מרוצפי־האבן של מלבורן, ויכולים לספר לכם טוב מכולם איך לחצות בקרוואן את המישורים האדמדמים והאדירים של אוסטרליה.
15% הנחה ללקוחות מוטורהום לרכישה

אוסטרליה - אטלס AA
אוסטרליה היא מדינה ענקית, וכל נסיון לכלוא אותה במפה אחת מביא לקנה מידה של 1:3.5 מליון ומעלה - לא ממש מומלץ כמפת דרכים. מאידך, יש באוסטרליה איזורים שוממים, או כמעט שוממים רבים, ולכן אין טעם גם לרכוש סט מפות המכסה את כל היבשת בקנה מידה אחיד. פתרון מצוין לבעיה הוא
אטלס דרכים של AA המומלץ בחום למי שמתכנן טיול ברכב באוסטרליה.
האטלס מכיל מפות ערים מפורטות, מפות של האיזורים העירוניים בקני מידה משתנים של בין 1:130,000 לבין 1:350,000, ומפות של שאר היבשת בקני מידה משתנים של בין 1:600,000 לבין 1:2.5 מליון. איזור צפון מערב אוסטרליה הנידח יחסית, ממופה בקנה מידה של 1:3.5 מליון.
האטלס מכיל גם רשימה של הפארקים הלאומיים באוסטרליה (לרבות אתרי קמפינג) ומספר מפות לנהיגה ברכב 4X4. מפות אלו מכילות גם מידע למשתמשים במערכות GPS.
הפורמט נוח למדי: 118 עמודים, כריכת סיכות, 540 גר', 25X34.5 ס"מ.
15% הנחה ללקוחות מוטורהום לרכישה

מפות לאוסטרליה 
מפות נוספות לאוסטרליה: מפות אזוריות ומפות לפי מדינות
15% הנחה ללקוחות מוטורהום לרכישה


מפות לניו-זילנד 

מבחר מפות לניו זילנד של טובי ההוצאות
15% הנחה ללקוחות מוטורהום לרכישה« חזרה
דף הבית
צרו קשר
יעדי טיול
קרוואנים להשכרה
מבצעים וחדשות
פגישות יעוץ
למטייל העצמאי עם רכב רגיל ומלונות
מכתבי מטיילים
שירותים נוספים
תפעול ומידע כללי
חניוני קמפינג
המיוחדים שלנו
מוטורהום סרטונים
מסלולי קרוואנים
ביטוח מוטורהום
קישורים לתכנון טיול
מוטורהום "טוס וסע"
קרוואנים בתקשורת
דרושים
אודותינו
תוכנה לתכנון טיולים
בניית אתרים
סייברסרב