השכרת קרוואנים בחו"ל  
top_title_left.gif (1329 bytes)
עוד בהמיוחדים שלנו:
קהילות מוטורהום
טיול בר-בת מצווה
טיולים לשומרי כשרות
טיולי חבר'ה
טיולים לשישים פלוס
לטייל עם אלרגיה
שותפים לטיול
המיוחדים שלנו

טרנד חדש במקומותינו - טיולי גברים או טיולי חבר׳ה
יותר ויותר גברים יוזמים טיולים בלי הנשים והילדים. קבוצות קטנות של 3-4 חבר׳ה, היוצאים לטיול בקרוואן לגברים בלבד.
מחפשים לצאת מהשיגרה וליהנות מדברים שגברים אוהבים לעשות ביחד ? הגעתם למקום הנכון.

ניר (41) ושלושה חברי ילדות הגשימו חלום ישן לקראת גיל הארבעים - טיול של חודש ימים בארה״ב שכלל רכיבה על אופנועים, טיול עם קרוואן בטבע, קפיצות בנג׳י, בילוי בלאס וגאס ועוד מלא הרפתקאות. כפי שהם מעידים: "הרגשנו את החופש וגם קצת את הרוח״.

צביקה (50), אוהד מכבי תל אביב בכדורסל. הפיינל-פור במילאנו היווה עבורו הזדמנות מצויינת לצאת לטיול בחו"ל עם כמה חברים טובים שגם היו באותו עניין. הם טסו למינכן, אספו שם את הקרוואן שהוזמן מראש וטיילו איתו בשווייץ גרמניה וצפון איטליה וקינחו בניצחונות המסעירים של מכבי תל אביב. ״זו הייתה חוויה מעולה. בבוקר טיילנו ובערבים ישבנו בקמפינגים עם בשר על האש ובירות. בסוף זה גם יוצא הרבה יותר זול מטיול עם משפחה כי מתחלקים בהוצאות על מזון דלק ולינה."
 


רוני ממודיעין נסע עם שני חברים לטיול בקרוואן בסלובניה. ״ההתנתקות מהשיגרה לתקופה קצרה ממלאת מצברים. בגלל שלא תלויים בילדים, לא חייבים לצאת בשיא העונה וככה מנצלים את המחירים הזולים יחסית ואת העובדה שאין תורים וצפיפות באתרים השונים. הקרוואן איפשר לנו גמישות רבה, ושינינו את התוכנית פעמים רבות לפי החשק באופן ספונטני לחלוטין.״

שמוליק (52) מתל אביב שכר קרוואן ענק וצירף אליו ארבעה חברים לטיול במערב ארה״ב. ״בטיול שבו משתתפים רק גברים עושים הרבה יותר פעילויות אקסטרים לדוגמא באגם פאוול שבאריזונה גבול יוטה שכרנו סירת מירוץ ואופנוע ים ופשוט "קרענו" אותם. היה יום שלם של אדרנלין גבוה. הנשים בדרך כלל יותר חוששות מכל מיני מצבים - אבל לנו לא היתה לנו בעיה גם לבלות לילות בקמפינג בתוך יער מבודד או בחנייה של וולמארט. חוויה מומלצת."

לייעוץ ומידע נוסף נא התקשרו 03-6449998
או שלחו טופס ונחזור אליכם

 

דף הבית
צרו קשר
דגמי קרוואנים
מבצעים וחדשות
פגישות יעוץ
שירותי תיירות
למטייל העצמאי עם רכב רגיל ומלונות
המיוחדים שלנו
תפעול ומידע כללי
מסלולי קרוואנים
מכתבי מטיילים
הצעות לטיולים
חניוני קמפינג
חנות מוטורהום
ביטוח מוטורהום
מוטורהום סרטונים
קישורים לתכנון טיול
מוטורהום "טוס וסע"
אודותינו
קרוואנים בתקשורת
דרושים
שונות
תוכנה/ אתר לתכנון טיולים
בניית אתרים
סייברסרב