השכרת קרוואנים בחו"ל  
top_title_left.gif (1329 bytes)
עוד באמריקה:
השכרת קרוואנים באמריקה
בקשה להצעת מחיר
כל מה שאתם צריכים לדעת על טיול בקרוואן באמריקה
טיפים למטיילים באמריקה
מבצעים באמריקה
דוגמאות לטיולים באמריקה
טיולים בדרום מערב ארה"ב
טיולים בצפון מערב ארה"ב
טיולים במזרח ארה"ב
טיולים באלסקה
טיולים במערב קנדה
טיולים במזרח קנדה
טיולים ארוכים - חודשיים ומעלה
קרוואן השנה 2018
מסלולים באמריקה
כתבות לפי אזורים
חניוני קמפינג באמריקה
טבע ופארקים באמריקה
אטרקציות ובילוי באמריקה
מכתבי מטיילים באמריקה
סרטי המחשה אמריקה
אתרי טיול מומלצים
אמריקה

טיולים בקרוואן לטווח ארוך - ציברו חוויות לא נכסים !

מי מאיתנו לא חולם לפעמים לעזוב הכל, לעשות הפסקה באמצע החיים, מהעבודה, המסגרת, השיגרה המעיקה לעיתים, לארוז מעט חפצים ולצאת לטיול ארוך...?
אז אפשר לחלום, אבל אפשר בהחלט גם להגשים.
לפניכם מספר משפחות שעשו פסק זמן באמצע החיים, והפכו  חלום למציאות !

משפחת יהלום - שני הורים וחמשת ילדיהם, החליטו לקחת פסק זמן באמצע החיים ויצאו לטיול ארוך בן שנה. ממנו 6 חודשים בארה"ב וקנדה, 3 חודשים בניו זילנד ו-3 חודשים באסוסטרליה והכל בקרוואן שכור. המשפחה שימשה ככתבי שטח באתר "למטייל" וכמו כן תיעדה בהרחבה את יומן המסע שלהם באתר: www.tyul.com ומאז הפכו למוקד עליה לרגל ולעזר למשפחות רבות.

משפחת שהרבני - עם שתי בנות קטנות יצאה המשפחה לטיול של חמישה חודשים בצפון אמריקה, ארה"ב וקנדה, וחזרו עם תובנות אחרות על החיים. שימשו ככתבי שטח ב"למטייל" ורבות מהתמונות הנפלאות שצילמו מפארות את הכתבות באתר.

משפחת אברהמי - לאחר טיול קצר באירופה בקרוואן, חוזרים בני הזוג אברהמי לקרוואן גדול יותר והפעם עם בנם הקטן, לטיול ארוך של חצי שנה לפחות בארה"ב וקנדה. איך מגשימים חלום?  אתם מוזמנים לקרוא בבלוג בו הם מתארים בפרוטרוט את חוויותיהם.

משפחת פורמן - יוצאת לכבוש את אמריקה חמושים בשלוש בנות, קרוואן אחד בשם שומשום והרבה הומור. טיול של 182 יום בארה"ב וקנדה מתוכם 140 יום בקרוואן ...

משפחת שלח-ישורון - הצטרפו לטיול טבע מופלא בן שלושה חודשים מדנוור צפונה. על התכנון, החיים בקרוואן והמסלול כמובן .

משפחת ברימה - שני אנשי הייטק מהרצליה, החליטו להגשים חלום ישן ולקחת פסק זמן עם ושני ילדים קטנים ולצאת לטיול ארוך. מזג האויר ושער הדולר הכתיבו את היעד - מערב ארה"ב. שלושה חודשים של אמא, אבא, יוגב בן השלוש ואדווה התינוקת.

משפחת עציון - צריך רק אומץ ואח"כ זה רץ...המשפחה האילתית יוצאת לטיול של שלושה חודשים במערב ארה"ב וחוזרת עם המון זכרונות שנחרתים בלב לעד.

משפחת יפלח - המסע הארוך של המשפחה המונה חמש נפשות התחיל בדרום מזרח ארה"ב, בפברואר 2006 , נקטע באיבו בשל ארוע משפחתי שאילץ אותם לחזור לארץ, אולם המשפחה הנחושה השלימה את החסר בקיץ 2008 בצפון המערב.

משפחת דורמן - שני הורים ושני ילדים קטנים לוקחים פסק זמן של שלושה חודשים ומטיילים במערב ארה"ב וקנדה בקרוואן-אוטובוס חדיש, נדבקים בחיידק וחולמים על הפעם הבאה.

משפחת שוב - שני הורים ושני ילדים מחליטים באומץ על על טיול בן חצי שנה באמריקה, מתוכו ארבעה חודשים בקרוואן וחודשיים ברכב רגיל. סידרת כתבות שלהם מלאה בטיפים שימושיים פורסמה באתר למטייל.


משפחת לונדונר- ברקוביץ'  זוג הורים ותינוקת פעוטה עוזבים הכל מאחוריהם ויוצאים למסע של שלושה וחצי חודשים בצפון אמריקה, חוצים את הרוקיס' האמריקאים ומערב קנדה ומסיימים  בחודשיים נוספים בניו זילנד.

משפחת זך - לאחר טיול ראשון בקרוואן באירופה, מנצלת משפחת זך חלון הדמנויות מזדמן באמצע החיים ומשלימה חוויות בארה"ב וקנדה בטיול מקיף ומעשיר.

משפחת חצור - משפחה עירונית ועסוקה עם שני ילדים, עושים הפסקה מעיסוקיהם לטובת זמן איכות עם הילדים בטיול של יותר מ-4 חודשים בצפון אמריקה.

הזוג הרנוי - מסע בן 62 יום שהתחיל כטיול ירח דבש והסתיים בחוויה לכל החיים.

משפחת רוטנברג - מחשבה על טיול בת מצווה הפך למסע משפחתי בן כתשעה חודשים בקרוואן - כשלושה חודשים בארה"ב, שלושה חודשים באוסטרליה וחודשיים לקינוח בניו זילנד , במהלך 2011-2010.

הזוג אלמוג - הגיעו למשרדינו עם חלום גדול לטייל בקרוואן ויצאו ממשרדינו עם תכנית מסע לחודשיים וחצי במערב ארה"ב שיצא לפועל במאי-יולי 2012 ועלה על כל הציפיות. בספטמבר אוקטובר 2015 הם ממשיכים את המסורת והפעם יוצאים לחודש וחצי לצפון מזרח ארה"ב בעקבות השלכת

משפחת בן כנען - הכוללת אבא - דידי, אמא- כנרת, הבכורה - הילה, הצעיר - עמית
טיילה בארה"ב במשך חודשיים באפריל-מאי 2009, מתוכם 23 יום בקרוואן במערב ארה"ב ועוד 18 יום בקרוואן במזרח ארה"ב.

גיא וחברתו שיר שני צעירים חמודים מגלים את הכיף של הביחד, בטיול של חודשיים במערב ארה"ב באפריל מאי 2011

הזוג פרנקל - לאחר הטיול הראשון באירופה והשני בסקנדינביה, נדבקו בני הזוג פרנקל בחיידק הקרוואנים ומאז הם שוקדים לצבור חוויות בטיולים נוספים- בסקנדינביה, טיול בן חודשיים בצפון אמריקה (ארה"ב וקנדה) וגם באלסקה.

משפחת צופים - לאחר טיול ראשון באירופה, התאהבו בני הזוג ברעיון, ויצאו לטיול בן שנה באמריקה בקרוואן שרכשו בעצמם. 

משפחת ליפשיץ - לאחר התלבטויות רבות יוצאת משפחת ליפשיץ מבאר שבע לטיול של חודשיים במערב ארה"ב וקנדה וחוזרת , איך לא, עם טעם של עוד...

הזוג גרייבר ותינוקם טיילו חודשיים בקרוואן ונדבקו ב"חיידק" הטיולים

משפחת בארי - טיול משפחתי ארוך ומהנה בן חצי שנה שהחל בנובמבר 2012 ועד יולי 2013 כלל את ניו זילנד ואוסטרליה בקרוואן וגם ביקור בתאילנד

משפחת ברקאי - החליטה לקחת פסק זמן מחיי השגרה ולצאת למסע משפחתי ארוך , שכלל טיול של חודשיים בניו זילנד בקרוואן וחמישה חודשים באוסטרליה מתוכם 4 חודשים בקרוואן בחוף המזרחי, ולקינוח בילוי בחופים המרהיבים של תאילנד

הזוג זמיר - לאחר טיול מוצלח אחד ארוך בקרוואן באוסטרליה ב-2009, אתי ומיקי חוזרים למסע נוסף בקרוואן והפעם של ארבעה חודשים ב-2014, מתוכם שלושה שבועות באלסקה,
 ושלושה וחצי חודשים בארה"ב  

דף הבית
צרו קשר
דגמי קרוואנים
מוטורהום "טוס וסע"
מבצעים וחדשות
חנות מוטורהום
פגישות יעוץ
למטייל העצמאי עם רכב רגיל ומלונות
המיוחדים שלנו
תפעול ומידע כללי
מכתבי מטיילים
הצעות לטיולים
חניוני קמפינג
מסלולי קרוואנים
מוטורהום סרטונים
ביטוח מוטורהום
קישורים לתכנון טיול
קרוואנים בתקשורת
דרושים
שירותי תיירות
אודותינו
תוכנה/ אתר לתכנון טיולים
בניית אתרים
סייברסרב